Jan Caha
Mgr. Jan Caha
Instruktor fitness
Úspěšný závodník v naturální kulturistice
Specialista na sportovní a doplňkovou výživu
Šéfredaktor aktin.cz
Klub trenérů Fitness Institut
Přinášíme vám zcela nový koncept péče o naše trenéry a instruktory fitness, je jím bonusový klub, který je určen všem těm, kteří mají o fitness a kulturistiku opravdový zájem, chtějí z ní profitovat a nabídnout lepší služby svým klientům. Klub trenérů Fitness Institut je zde a s ním i spousta nových výhod.
21.5.2015
Mgr. Jan Caha
sdílet článek

Slovem garanta Fitness Institut Mgr. Jana Cahy: "Dlouho jsme přemýšleli nad tím, jak naše trenéry, které každým rokem vypouštíme do světa, ještě více obohatit a nabídnout jim něco více, než jen základní vzdělání a vzdělání nabízející se dnes ve spoustě různých školách s různou úrovní kvality. Nemám rád systém: "vyškolíme tě a dělej si potom co chceš". Právě proto přicházíme s novým bonusovým projektem Klubu trenérů Fitness Institut, který má dále sdružovat a rozšiřovat všechny ty, kteří chtějí být opravdu dobrými trenéry." 

Klub trenérů Fitness Institut bude sdružovat fitness profesionály, instruktory fitness a trenéry, kteří chtějí dále rozvíjet svoje vědomosti v oblasti fitness, chtějí z něj dále profitovat a čerpat výhody, které tento způsob života nabízí, ale zejména chtějí nabídnout něco více svým klientům. 

Jaké benefity mohou čerpat členové klubu během jednoho kalendářního roku? 

Především se jedná o postgraduální vzdělání INSTRUKTORŮ FITNESS, kteří prošli naším vzdělávacím zařízením, ale i všech ostatních. 

 • kurz Diagnostika II
 • kurz Sportovní výživa
 • kurz Psychologie klienta a práce s ním
 • rozšiřující sálový kurz TRX
 • rozšiřující sálový kurz Bosu

*Kurzy se budou každým rokem inovovat a obměňovat dle požadavků klubu. Jedná se o jednodenní kurzy. 

Můžete ale také čerpat z dalších výhod našeho klubu:
 • 1 volný vstup na jakoukoliv jednodenní akci mimo postgraduální vzdělávání od Fitness Institut
 • 25 % slevu na jednodenní semináře Fitness Institut
 • 10 % slevu na vícedenní semináře Fitness Institut
 • profil v přehledu profesionálních trenérů na www.fitnessinstitut.cz
 • propagaci, marketingovou a mediální podporu na strákách Fitness Institut (facebook, Instagram) 
 • propagační materiály a oblečení od Fitness Institut
 • velkoodběratelské ceny z eshop.aktin.cz (sleva zpravidla 10-25 % z MOC)
 • slevy na oblečení Trec Wear
 • možnost pořadatelsky se účastnit akcí, soutěží a konferencí s Fitness Institut
 • pravidelná setkání klubu (viz níže)

Tímto však samozřejme výčet výhod nekončí. Dvakrát do roka se bude konat vždy setkání fitness trenérů (jednou v létě a podruhé v zimě), které jak doufáme rozvine dále vaše podnikání v oblasti fitness, navážete kontakty s lidmi stejného zaměření a společně vytvoříte nové fitness projekty. 

Jednou ročně také vyhlásíme "trenéra roku Fitness Institut", který udělal největší pokrok v oblasti svého podnikání, rozvoje fitness nebo trenérské činnosti. Ten získá členství na další rok zdarma. S "trenérem roku" poté navážeme bližší spolupráci, jako s novým členem Fitness Institut teamu. 

Komu je Klub trenérů Fitness Institut určen? 

Klub trenérů Fitness Institut je určen certifikovaným instruktorům fitness, trenérům kulturistiky a fitness nebo certifikovaným výživovým poradcům. 

Jaká je cena členství? 

Roční členství pro studenty Fitness Institut v Klubu trenérů Fitness Institut stojí v prvním roce 5 000 Kč, v roce druhém 4 000 Kč a od třetího roku dále vždy 3 000 Kč.

Roční členství pro studenty jiných vzdělávacích zařízení v Klubu trenérů Fitness Institut stojí v prvním roce 7 000 Kč, v roce druhém 4 000 Kč a od třetího roku dále vždy 3 000 Kč.  

Kdy se registrovat? 

Registrace do Klubu trenérů Fitness Institut bude probíhat po celý rok a bude dostupná v průběhu jara prostřednictvím on-line registračního formuláře na našich stránkách.

KOMENTÁŘE