Jan Caha
Mgr. Jan Caha
Instruktor fitness
Úspěšný závodník v naturální kulturistice
Specialista na sportovní a doplňkovou výživu
Šéfredaktor aktin.cz
Poradna výživy Fitness Institut - proč je jiná?
Poradna výživy Fitness Institut je zde, a s ní i novinky ve výživovém poradenství, v práci s klientem a v přístupu k dosažení cíle, který od své výživy očekává. Proč vybrat PORADNU VÝŽIVY Fitness Institut.
16.5.2016
Mgr. Jan Caha
sdílet článek

Už jste si ve Fitness Institut zvykli na to, že se vás snažíme vzdělávat. Ano, vzdělání v oblasti zdravého životního stylu, pohybu a změny stravovacích návyků je naším hlavním oborem. Proto jsme přemýšleli, jak tyto aktivity ještě posunout a být vám individuálně ještě blíže. Poradna výživy spojená s naším učením a osobnostmi, se kterými se setkáváte na vzdělávacích kurzech, byla tedy nasnadě. No a je zde, čím je jiná? 

Poradna výživy Fitness Institut je KOMPLEXNÍ 

Chceme vám nabídnout plnohodnotné služby, ne pouze jeden názor na to, jak byste se měli stravovat a tvrdošíjně si za ním stát. Váš problém vždy řešíme v celém komplexním teamu našich poradců. Každý z nás má lehce jiný pohled a zaměřujeme se na jinou oblast výživy, diskuze nad vaším problémem je tedy zevrubná a zřejmá. Společně se snažíme najít pro vás to nejlepší východisko a řešení problému, a co nejefektivnější způsob pro dosažení vašeho cíle. Navíc spolupracujeme s našimi instruktory fitness, a tak vám můžeme nastavit tréninkový plán, naplánovat makrocykly tréninku nebo sportovní přípravu, a společně s našimi instruktory i realizovat osobní tréninky na míru. 

Poradna výživy Fitness Institut vás UČÍ

Hlavním motem našeho poradenství je edukační charakter, celou práci s vámi jako klientem tedy protíná jasná edukační linie.

Při vaší první návštěvě společně analyzujeme váš problém, uděláme vstupní diagnostiku a navrhneme řešení, které poté konzultujeme v našem teamu. V dalším kroku nastavíme vhodně váš jídelníček, předáme vám například i nákupní seznam a budeme se snažit, aby se pro vás jídelníček stal běžnou součástí každodenního života. V následujícím kroku již za pomoci našich edukačních materiálů a pomůcek, rozvíjíme schopnost se novému životnímu stylu naučit. Rozlišit, co v jídelníčku má svoje místo a co nikoliv, a dostat se až k výsledku, kde byste se mohli stát vy sami sobě výživovým poradcem. Samozřejmě i nadále na vás dohlížíme a jsme vám k dispozici. 

Poradna výživy Fitness Institut je MODERNÍ 

Snažíme se být co nejvíce moderní. Ano, toto slovo je často zmiňované různými poradnami, my se mu ale snažíme dát reálné obrysy. To neznamená jen používání té nejkvalitnější analyzační techniky - tedy i bioimpedančního přístroje InBody 230 s unikátním softwarem, ale znamená to i to, že se orietujeme v moderních výživových směrech, jako je metabolická typologie, přerušované hladovění, ketogenní dieta, sacharidové vlny, dokážeme pracovat s Paleo výživou, RAW, vegetariány i dietou podle krevních skupin. 

Poradna výživy Fitness Institut je tu pro VÁS

Ač máme svoji představu o nejlepším dosažení vašeho cíle, tak jsme tu zejména pro vás. To znamená, že každý krok, který uděláme ve vaší stravě, budeme nastavovat dle konzultace s vámi a tak, aby pro vás byl prakticky aplikovatelný do běžného života. Přizpůsobíme se vám a pokud budete chtít jednu z našich služeb upravit, jsme tomu naprosto otevřeni. Stejně tak pro vás budeme připravovat různé akce, které jsou spojeny s chodem a příjemností naší poradny.

ODKAZ NA PORADNU VÝŽIVY FITNESS INSTITUT NAJDETE ZDE

KOMENTÁŘE