500,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář
Autoimunitní choroby a výživová doporučení
garant: Mgr. Ing. Markéta Rozinková
U vás doma

Webinář: Autoimunitní choroby a výživová doporučení

Autoimunitní onemocnění je obecný název pro širokou škálu chorob, které mají zakořeněn původ v poruše funkcí imunitního systému. Tento vliv může být buď vrozený, nebo i získaný v dospívání i dospělosti. 
 
Co vede ke vzniku autoimunitních onemocnění? 
Jaké mohou být příčiny rozvoje autoimunitních onemocnění? 
Jaké máme autoimunitní onemocnění? 
Jak se projevují? 
Jaké jsou konkrétní výživové a sportovní požadavky na klienty s konkrétním autoimunitním onemocněním a jak se léčí? 
Proč bychom měli všichni preventivně činit v prevenci proti vzniku těchto onemocnění? 
 
Někdo si může myslet, že je to jen hrstka lidí, kterým není pomoci, jako si myslí třeba u RS (jistě znáte herečku Salmu Blair, která otevřeně o svém onemocnění roztroušenou sklerózou mluví)
Kolik z Vás má v okolí někoho s hypothyreózou, nebo sám touto nemocí trpí? A Nebo která z Vašich babiček měla nebo má revmatoidní artritidu? A víte, že lidé s hypothyreózou nemusí být tlustí, jak se na to vymlouvají? Ale víte také, že s yhpothyreózou, co není dobře léčená a kompenzovaná se mohou pojit daleko větší zdravotní rizika, kterým je dobré předejít?
 
Pojďte si to poslechnout, každý má naději na kvalitní a šťastný život!!!
Tato onemocnění nejsou legrace, dnes s moderními prostředky však klienti dokáží velké pokroky, pokud výrazně upraví stravovací návyky a životní styl. 
 

Na co se můžete těšit? 

  • Imunitní systém, brzlík
  • Porucha funkce imunitního systému
  • Autoimunitní onemocnění, jejich definice, faktory vzniku, prognózy a průběh, výživová doporučení a omezení, sportovní doporučení a omezení - RS, štítná žláza, revmatoidní artritida, IDDM - diabetes mellitus 1.typu,...
  • Doporučení na suplementace
  • Vliv stresu 
  • Vliv spánku

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti  

Čas konání:  17:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.