500,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář
Autoimunitní choroby a výživová doporučení
garant: Mgr. Ing. Markéta Rozinková
07.12.2021
U vás doma

Webinář: Autoimunitní choroby a výživová doporučení

Autoimunitní onemocnění je obecný název pro širokou škálu chorob, které mají zakořeněn původ v poruše funkcí imunitního systému. Tento vliv může být buď vrozený, nebo i získaný v dospívání i dospělosti. 
 
Co vede ke vzniku autoimunitních onemocnění? 
Jaké mohou být příčiny rozvoje autoimunitních onemocnění? 
Jaké máme autoimunitní onemocnění? 
Jak se projevují? 
Jaké jsou konkrétní výživové a sportovní požadavky na klienty s konkrétním autoimunitním onemocněním a jak se léčí? 
Proč bychom měli všichni preventivně činit v prevenci proti vzniku těchto onemocnění? 
 
Někdo si může myslet, že je to jen hrstka lidí, kterým není pomoci, jako si myslí třeba u RS (jistě znáte herečku Salmu Blair, která otevřeně o svém onemocnění roztroušenou sklerózou mluví)
Kolik z Vás má v okolí někoho s hypothyreózou, nebo sám touto nemocí trpí? A Nebo která z Vašich babiček měla nebo má revmatoidní artritidu? A víte, že lidé s hypothyreózou nemusí být tlustí, jak se na to vymlouvají? Ale víte také, že s yhpothyreózou, co není dobře léčená a kompenzovaná se mohou pojit daleko větší zdravotní rizika, kterým je dobré předejít?
 
Pojďte si to poslechnout, každý má naději na kvalitní a šťastný život!!!
Tato onemocnění nejsou legrace, dnes s moderními prostředky však klienti dokáží velké pokroky, pokud výrazně upraví stravovací návyky a životní styl. 
 

Na co se můžete těšit? 

  • Imunitní systém, brzlík
  • Porucha funkce imunitního systému
  • Autoimunitní onemocnění, jejich definice, faktory vzniku, prognózy a průběh, výživová doporučení a omezení, sportovní doporučení a omezení - RS, štítná žláza, revmatoidní artritida, IDDM - diabetes mellitus 1.typu,...
  • Doporučení na suplementace
  • Vliv stresu 
  • Vliv spánku

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Tento webinář se bude konat 7.12. od 17.00 hodin
Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají 7. 12. ve 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti  

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
07.12.2021 3 h U vás doma 500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz