2500,- Kč
Zkušení lektoři
Certifikát o absolvování
Chodidlo - plochonoží a vbočené palce
garant: Tomáš Ďurán
13.11.2022

CO JE OBSAHEM

Seminář navazuje na znalosti z oblasti hlubokého stabilizačního systému, proto doporučujeme absolvovat seminář Core ve vrozených svalových souhrách, ale není to podmínka. V rámci kurzu se zaměříme na pochopení správné funkce chodidel a techniky pohybu, pochopení zdravého pohybu a jeho na první pohled skrytých souvislostí. 
V úvodu se budeme zabývat aktivací chodidla, jeho správnému postavení a funkci. Na to volně navážeme cviky na celkovoou stabilizaci od kotníku přes kyčle, pánev, záda a ramena. Cviky jsou komplexní, inspirované z oblasti vývojové kineziologie a power jógy.
 
  • Ukázka a vysvětlení principu funkce nohy
  • Vyšetření na podoskopu
  • Diagnostika dysbalancí
  • Test stability, síly a mobility

LEKTOREM DNE JE...

... Tomáš Ďurán, pohybový terapeut působící převážně v Praze s několikaletou praxí nejen jako lektor Fitness Institut a kompenzační trenér, ale také jako úspěšný sportovec v Biatlonu, Naturální kulturistice a Physique.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Vítání jsou nejenom ti, kteří absolvovali seminář Core, ale přivítáme všechny, kteří se zajímají o pohyb z hlediska vývojové kineziologie anebo ty, kteří jsou zvědaví, jak se dá myšlenka zapojit do správného pohybového vzorce.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

  • BRNO - CrossFit NewPark, Heršpická 6
  • PRAHA - Victory Fitness, Topolová 2963

Čas konání: 

  • BRNO - 9.00-16.00 hod., během dne je obědová pauza
  • PRAHA - 9.00-16.00 hod., během dne je obědová pauza

Kapacita: 15 osob

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
13.11.2022 6 h Victory Fitness, Praha 2500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz