650,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář:
Cirkadiánní rytmus a spánek
garant: Bc. Petr Mutinský
30.3.2023
U vás doma

Webinář: Cirkadiánní rytmus a spánek

Snažíš se dobře cvičit, spát, jíst, ale stále to není ono? Máš pocit, že ti chybí nějaký další článek? Pokud chceš porozumět tomu, jak lépe využít svůj potenciál a dělat dobře nejen co a jak, ale i kdy, pak je tento webinář pro tebe.

 

Na co se můžeš těšit? 

Pochopení cirkadiánního rytmu, začlenění individuality, vliv na psychiku i tělesné funkce, nahlédnutí z hlediska zdraví i poruch

  • co je to cirkadiánní rytmus
  • regulace cirkadiánních rytmů
  • typy biorytmů
  • poruchy cirkadiánní rytmicity
  • spánek a jeho fáze
  • vlivy na spánek
  • význam spánku
  • spánková prokrastinace
  • spánková deprivace
  • chronotypy dle spánkových preferencí

Lektorem dne je Bc. Petr Mutinský, trenér kalistheniky & fitness, učitel jógy, výživový poradce a student psychologie v posledním ročníku magisterského studia na FF UK. Petr působí jako odborník na pohybové aktivity a zdravý životní styl, kdy vzdělává současné i budoucí generace trenérů. Krom toho také založil vlastní posilovnu ATA GYM (Athletic Training Academy) a nahrává podcast MojeVize s odborníky na fyzické i duševní zdraví.

Jak to bude probíhat? 

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí tvůj webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome. 

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po tebe bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, které bylo zadáno při registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostaneě do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomů". Zde vidíš odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíš na velké obrazovce prezentaci k semináři,  vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapni si tedy zvuk a již vyčkej na pokyny přednášejícího a samotný webinář. 

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti 

 Čas konání:  17:00

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
30.3.2023 3 h U vás doma 650,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz