1500,- Kč
Zkušení lektoři
Certifikát
Skripta
CORE II. - chodidlo, dlaň, dřep, chůze
garant: Tomáš Ďurán
09.3.2019
17.3.2019

CO JE OBSAHEM

Seminář úzce navazuje na první téma Core I. - aktivace, dech, sed, stoj. 
 
Budeme probírat anatomické rozdělení všech vrstev svalů středu těla a jejich propojení s končetinami spirálními dráhami. Hlavní část dne bude zaměřena na chodidla - na funkční nastavení klenby příčné i podélné, zlepšení funkce práce prstů, srovnání vybočených palců vedené do vzpřimovacích programů celé páteře pro správné fungování středu těla až po dlaň. Vše bude zakomponováno do pohybových vzorů jako je chůze, dřep, mrtvý tah a výpad. Po celý den budete neustále pociťovat správnost pohybů v propojení s dechem a vliv celku na stabilitu a sílu celého těla.

LEKTOREM DNE JE...

... Tomáš Ďurán, pohybový terapeut působící převážně v Praze s několikaletou praxí nejen jako lektor Fitness Institut a kompenzační trenér, ale také jako úspěšný sportovec v Biatlonu, Naturální kulturistice a Physique.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Vítání jsou všichni, kteří absolvovali první z bloků, a to Core I. Pro správné pochopení tohoto tématu je důležité mít znalosti a informace od lektora z prvního bloku, abyste si ucelili kompletní pojetí a myšlenky do logického celku.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Prostor v Brně a v Praze bude upřesněn.

U praktických seminářů klademe důraz na individuální přístup, proto je kapacita omezena na maximálně 15 účastníků.

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 


CO VÁS MŮŽE DÁLE ZAJÍMAT

Po úspěšném absolvování bloku Core II. jste zváni na pokračování, a to Core III. - myšlenkou k pohybu, také pod vedením Tomáše Ďurána.

 

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Fotografie z již proběhlých kurzů najdete zde .

 

 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
09.3.2019 6 h Brno 1500,- Kč
17.3.2019 6 h Praha 1500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz