1500,- Kč
Zkušení lektoři
Certifikát o absolvování
CORE III. - myšlenkou k pohybu
garant: Tomáš Ďurán
07.12.2019

 CO JE OBSAHEM

Seminář úzce navazuje na první téma Core I. - aktivace, dech, sed, stoj. Pro komplexní ucelenost doporučujeme absolvovat i blok Core II. - chodidlo, dlaň, dřep, chůze.
 
Tento seminář bude založený na rozdílu mezi cvikem a pohybem. Část dne bude probíhat v posilovně na strojích. Budeme se zabývat otázkou Jak myšlenkou k pohybu propojíme celé tělo vždy od chodidla až po dlaň? Jak tímto nastavením můžeme získat lepší stabilitu, sílu, flexibilitu?
Celý den bude o vnímání cvičení přirozených pohybů (i na strojích) za určitým cílem, a to včetně kompenzace a prevence dysbalancí.
Budeme zjišťovat a ověřovat:
  • Co je to funkční cvik?
  • Jak myšlenkou k pohybu tělo samo zacentruje kyčel a rameno?
  • Jak z izolovaného cviku na stroji udělat funkční pohyb?
  • Proč balanční pomůcky nezlepší stabilitu, ale pouze reflexi s pravděpodobností na zhoršení dysbalancí?

LEKTOREM DNE JE...

... Tomáš Ďurán, pohybový terapeut působící převážně v Praze s několikaletou praxí nejen jako lektor Fitness Institut a kompenzační trenér, ale také jako úspěšný sportovec v Biatlonu, Naturální kulturistice a Physique.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Vítání jsou nejenom ti, kteří absolvovali první z bloků, a to Core I., případně i blok Core II., ale přivítáme všechny, kteří se zajímají o pohyb z hlediska vývojové kineziologie anebo ty, kteří jsou zvědaví, jak se dá myšlenka zapojit do správného pohybového vzorce.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

  • BRNO - MišMaš fitness centrum, Gajdošova 4392/7, Brno-Židenice
  • PRAHA - Victory Fitness, Křesomyslova 384/17
  • UHERSKÉ HRADIŠTĚ -  Bushido Gym, Průmyslová 712

Čas konání: 

  • BRNO - 9.00-16.00 hod., během dne je obědová pauza
  • PRAHA - 9.00-16.00 hod., během dne je obědová pauza
  • UHERSKÉ HRADIŠTĚ - 9.00-16.00 hod., během dne je obědová pauza

Kapacita: 15 osob

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
07.12.2019 6 h Victory Fitness, Praha 1500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz