1000,- Kč
Praktické cviky a jejich nácvik
Zkušená lektorka
Certifikát o absolvování kurzu
Cvičení pro těhotné -
workshop
garant: Mgr. Pavla Filipová, DiS.
06.6.2020

AKTUÁLNÍ INFORMACE Z KARANTÉNNÍ DOBY: Termín z období březen-červen se bude přesouvat do druhé poloviny roku. Děkujeme za pochopení a vaši přízeň.

Těhotenství je v životě ženy krásným obdobím, ale často plným otazníků pro ni samotnou a také pro její okolí. Spoustu neznámých s sebou nesou tělesné změny také z hlediska pohybových aktivit. Tato “tabu” potkávají ženy - trenérky, ženy - trénující, ženy - necvičící, ale také muže, primárně trenéry, jejichž klientky se na těhotenství chystají nebo jím již procházejí a ptají se svých trenérů, jak upravit svůj trénink, co mohou a co nemohou.

Na tyto otázky jsme vám odpověděli na semináři Cvičení pro těhotné. Nyní vám přinášíme workshop, který se zabývá praktickými cviky v jednotlivých fázích těhotenství a jejich provedením. 

CO JE OBSAHEM

Zaměříme se pouze na praxi - ukážeme si cviky, které jsou v hodné v tom kterém trimestru a vysvětlíme si jejich správné provedení. Většinu cviků, které se naučíte, budete moci s lehkou modifikací používat po celou dobu těhotenství i v období po porodu. Workshop není zaměřen na trénink s posilovacími stroji, ale pouze na cvičení s vlastní vahou, příp. lehkými pomůckami.

Obsah workshopu v bodech:

 • zásobník cviků pro těhotenství v pohodě a v kondici
 • cviky zaměřené na správné držení těla a hluboký systém svalů
 • cviky pro zdravé pánevní dno
 • cviky s overbally
 • cviky s použitím vlastní váhy těla
 • protahovací cviky
 • mobilizační a kompenzační cviky
 • dechová a relaxační cvičení
 • nevhodné cviky

LEKTOREM DNE JE...

... Mgr. Pavla Filipová, DiS. Práce ve zdravotnictví byla vždy tím, co chtěla dělat. Své profesní kroky směřovala přes všeobecnou zdravotní sestru až po úspěšné ukončení magisterského stupně oboru fyzioterapie. Praktické zkušenosti získávala jak v klasickém nemocnicničním prostředí, tak v soukromých ambulancích. Od roku 2015 pracuje na volné noze, což jí dává větší prostor pro celostní přístup ke zdraví svých klientek. Zaměřuje se na období těhotenství a po porodu, pracuje se ženami a páry, kterým se nedaří otěhotnět, se ženami s diastázou, inkontinencí, bolestivou menstruací a endometriózou, s dysfunkcemi pánevního dna. Kromě individuální fyzioterapie se věnuje lektorské činnosti a baby masážím. Na zdraví a jeho poruchy nahlíží celostně, v kontextu psychosomatické medicíny, naturopatie a výživy. Proto se kontinuálně vzdělává a rozšiřuje obzory ve zdánlivě nesouvisejících tématech a oborech.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Workshop je primárně určen pro absolventy semináře Cvičení pro těhotné. Rádi ale uvidíme každého, kdo má teoretické znalosti o jednotlivých fázích těhotenství, je obeznámen se specifiky každé této fáze, s problematikou správného držení těla, dechu, práce s pánevním dnem.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

 • BRNO - MišMaš fitness centrum, Gajdošova 4392/7, Brno-Židenice

Čas konání: 

 • BRNO - 9.00-12.00 hod., během semináře je obědová pauza 

Kapacita: 15 osob

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 

 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
06.6.2020 3 h MišMaš fitness centrum, Brno 1000,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz