1500,- Kč
Zkušení lektoři
Individuální přístup
Skripta
Certifikát o účasti
CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ
garant: Mgr. Eliška Jurčíková
20.4.2019
11.5.2019

Těhotenství je v životě ženy krásným obdobím, ale často plným otazníků pro ni samotnou a také pro její okolí. Spoustu neznámých s sebou nesou tělesné změny také z hlediska pohybových aktivit. Tato “tabu” potkávají ženy - trenérky, ženy - trénující, ženy - necvičící, ale také muže, primárně trenéry, jejichž klientky se na těhotenství chystají nebo jím již procházejí a ptají se svých trenérů, jak upravit svůj trénink, co mohou a co nemohou. Na tyto a jiné otázky vám odpoví náš nový seminář, jehož cílem je vyvrátit mýty a potvrdit platné pravdy.

CO JE OBSAHEM

Hlavním tématem budou změny v těle ženy v těhotenství a po porodu. Dozvíte se, jak přistupovat k tréninku ženy, která byla aktivní před těhotenstvím a k ženě, která s cvičením v těhotenství teprve začíná. Rozčleníte si toto období do jednotlivých fází a dozvíte se hlavní úskalí každého z nich. Vysvětlíte si důležitost správné funkce pánevního dna v těhotenství, při porodu i po něm. Budete se věnovat i problematice rozestupu břišních svalů. 

Obsah semináře v bodech:

  • změny v těle ženy 
  • trénink aktivní ženy v těhotenství vs. trénink neaktivní ženy v těhotenství
  • jaké aktivity a cviky jsou vhodné v jednotlivých obdobích těhotenství
  • jak navázat pohybovou aktivitou v šestinedělí a po něm
  • funkce pánevního dna během těhotenství, při porodu a po něm
  • diastáza a jak jí předejít
  • praktické ukázky cviků na posílení pánevního dna a řešení břišní diastázy

LEKTOREM DNE JE...

... Mgr. Eliska Jurčíková,  absolventka 1. Lékařské fakulty University Karlovy a UPOL v oboru fyzioterapie, fyzioterapeutka s praxí z FN Motol - oddělení gynekologie a šestinedělí, lektorka cvičení pro těhotné a lektorka jógy, aktuálně pracující v Centru komplexní péče v Praze. 

KOHO RÁDI UVIDÍME

Již v úvodu bylo nastíněno, že se jedná o specializovaný seminář, který má dva společné jmenovatele - těhotenství a pohyb. Je určen pro trenérky a trenéry, jejichž klientky se chystají na mateřství, nebo jsou již těhotné, a obrací se na vás s dotazy, jak se na těhotenství připravit či jak se mu přizpůsobit. Je ale také určen pro ženy, které se věnují pohybu (ať už trenérky či nikoli) a ocitají se před otázkou “Jak moc změní těhotenství mé sportovní aktivity?"

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Prostor v Brně a v Praze bude upřesněn.

U praktických seminářů klademe důraz na individuální přístup, proto je kapacita omezena na maximálně 15 účastníků.

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 


CO VÁS MŮŽE DÁLE ZAJÍMAT?

Pokud vás zaujala tematika semináře a rádi byste se o práci s těhotnými dozvěděli více, je pro vás připraven seminář z oblasti výživy, který je zaměřen přímo na Výživu těhotných žen. Seminářem vás bude provázet nutriční terapeutka Mgr. Hana Holišová. 

 

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Fotografie z již proběhlých kurzů najdete zde.

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
20.4.2019 6 h Praha 1500,- Kč
11.5.2019 6 h Brno 1500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz