500,- Kč
DÁRKOVÝ POUKAZ 500 Kč
garant: Mgr. Jan Caha

 

DÁRKOVÉ POUKAZY nejen na Vánoce?

Přemýšlíte, čím obdarovat sebe či své blízké,  ale nejste si jisti konkrétním výběrem z naší nabídky? Přesně pro vás jsme připravili vánoční dárkové poukazy, které lze využít na celou naší nabídku: webináře, jednodenní kurzy, rekvalifikační kurzy. Kde se spolu potkáme, záleží čistě na vašem výběru. Platnost poukazu je dva roky od jeho vystavení.

 

JAK ZÍSKÁM POUKAZ?

Stačí scrollovat na této stránce úplně dolů a vyplnit údaje pro platbu (údaje toho, kdo bude poukaz hradit). Následně e-mailem obdržíte potvrzení o objednávce, ve kterém budou i informace k samotné platbě. Jakmile uhradíte, dorazí vám faktura a v ten moment považujeme vaši objednávku na vyřízenou. 

Poukazy jsou posílány elektronickou formou na e-mail kupujícího do 2 dnů od objednávky. Pokud budete vyžadovat jinou cestu zaslání, dejte nám to prosím vědět (zde je třeba počítat s dobou dodání zhruba 7 pracovních dní). 

 

JAK MOHU POUKAZ UPLATNIT?

Jakmile si vyberete z naší nabídky vzdělávací akci, přihlásíte se na standardní cestou. Ve chvíli, kdy obdržíte potvrzení vaší rezervace formou e-mailu, přepošlete nám, prosím, toto potvrzení s informací, že chcete uplatnit poukaz s číslem XX a pak se můžete těšit na samotný kurz.

 

MÁM DALŠÍ DOTAZY?

Neváhejte se na nás kdykoli obrátit: urbankova@fitnessinstitut.cz. Rádi odpovíme jakékoli dotazy.

 

Přejeme vám krásné adventní dny a těšíme se na vás v dalším roce.

Tým Fitness Institut

 

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.