450,- Kč
Profesionální lektoři
Praktické informace
Certifikát
Vědecky podložená fakta
Z pohodlí domova
Webinář:
Duševní zdraví
garant: MUDr. Alina Kulakovská
28.5.2020
U vás doma

Webinář "Duševní zdraví" s MUDr. Alinou Kulakovskou se bude zabývat tím, jak se chovat ke "své" duši v současné uspěchané době, a jak být duševně zdraví. 

Webinář: Duševní zdraví

Že bychom měli pečovat o své zdraví, je obecně známá věc. Ale že se nejedná pouze o zdraví fyzické ale i duševní je stále v naší společnosti malé tabu. Během tohoto webináře se dozvíte kam až to může vést, pokud se odpojíme od svých potřeb a prožívání, kde a jak vyhledat odbornou pomoc a co od ní očekávat, a také které duševní nemoci neovlivníme a proč. 

Co bude obsahem? 

  • naše potřeby a prožívání
  • kdy vyhledat pomoc
  • onemocnění která neovlivníme
  • stres a deprese a co s nimi? 

Webinář vede lékařka psychiatrie Alina Kulakovská, která klade důraz také na bezpečný prostor pro Vaše dotazy a především co Vás samotné zajímá, aby společně strávený čas byl pro Vás co největším přínosem.

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Tento webinář probíhá 28. 5,  2020 v 17.00
Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají 28. 5. 2020 v 10.00

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti.

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
28.5.2020 3 h U vás doma 450,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz