500,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Emoce a psychika
Motivace
Z pohodlí domova
Webinář:
Emoční tuk
garant: Bc. Martina Kulichová
U vás doma

Možná jste už tento pojem slyšeli, možná ne. Mluvíme o psychosomatických jevech těla, které v souhře s našimi nezpracovanými emocemi a hormonálním systémem vytváří “ideální prostředí” pro zadržování tuku v partiích, které jdou těžko shazovat. Někdy ani úprava jídelníčku či větší intenzita cvičení nemusí pomoci zbavit tělo přebytečného tuku. Na vině je částečně naše podvědomí a v něm nezpracovaná traumata či křivdy, které člověk zažil a nese si je v sobě. Lidé si pak kolem sebe vytvoří „ochranné kruhy“/„emoční polštáře“, aby je ta bolest dále už nemohla trápit. Avšak vše jde změnit. A tento seminář vám ukáže, co to je emoční tuk, proč ho konkrétně tělo vytváří a jak se ho účinně zbavit.

Webinář: Emoční tuk

Celý seminář pojmeme trochu jako „vědecký výzkum“ svého nitra a nezpracovaných emocí v návaznosti na tělo. Zjistíte, jaká je přesná definice Emočního tuku z hlediska psychosomatiky. Jak pracuje hormonální systém ve vazbě na stres. Proč tělo reaguje nárůstem tělesné hmoty, když se na vás všechno valí a vy nejste schopni to ustát. Řekneme si, co je podvědomí. Kde se ukládají právě ty emoce, které vám škodí. Díky nim poznáte, jaké situace vám nedělají dobře a proč. Ukážeme si kolečko emočního tuku a cestu, jak z něj konečně uniknout.

Obsah semináře v bodech:

  • co je to emoční tuk
  • hormonální systém člověka a vliv stresu na něj
  • emoční vzorce chování a jejich dopady v dospělosti
  • vliv podvědomí na naše vědomí
  • PPP z hlediska psychosomatiky
  • tři důležitá fakta k udržení přijatelné hmotnosti těla
  • kolečko emočního tuku a jak ho přerušit
  • jídla se nemusíte bát
  • jak uvolnit nezpracované emoce, aby v nás „nehnily“

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Tento webinář probíhá 4. 5. od 16.00 do cca 19.00
Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají 4. 5. ve 6.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti.

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.