1000,- Kč
Kvalifikovaný lektor
Certifikát o účasti
Emoční tuk
garant: Bc. Martina Kulichová
13.9.2020

AKTUÁLNÍ INFORMACE Z KARANTÉNNÍ DOBY: Termín z období březen-červen se bude přesouvat do druhé poloviny roku. Děkujeme za pochopení a vaši přízeň.

Možná jste už tento pojem slyšeli, možná ne. Mluvíme o psychosomatických jevech těla, které v souhře s našimi nezpracovanými emocemi a hormonálním systémem vytváří “ideální prostředí” pro zadržování tuku v partiích, které jdou těžko shazovat. Někdy ani úprava jídelníčku či větší intenzita cvičení nemusí pomoci zbavit tělo přebytečného tuku. Na vině je částečně naše podvědomí a v něm nezpracovaná traumata či křivdy, které člověk zažil a nese si je v sobě. Lidé si pak kolem sebe vytvoří „ochranné kruhy“/„emoční polštáře“, aby je ta bolest dále už nemohla trápit. Avšak vše jde změnit. A tento seminář vám ukáže, co to je emoční tuk, proč ho konkrétně tělo vytváří a jak se ho účinně zbavit.

 

CO JE OBSAHEM

Celý seminář pojmeme trochu jako „vědecký výzkum“ svého nitra a nezpracovaných emocí v návaznosti na tělo. Zjistíte, jaká je přesná definice Emočního tuku z hlediska psychosomatiky. Jak pracuje hormonální systém ve vazbě na stres. Proč tělo reaguje nárůstem tělesné hmoty, když se na vás všechno valí a vy nejste schopni to ustát. Řekneme si, co je podvědomí. Kde se ukládají právě ty emoce, které vám škodí. Díky nim poznáte, jaké situace vám nedělají dobře a proč. Ukážeme si kolečko emočního tuku a cestu, jak z něj konečně uniknout.

Obsah semináře v bodech:

 • co je to emoční tuk
 • hormonální systém člověka a vliv stresu na něj
 • emoční vzorce chování a jejich dopady v dospělosti
 • vliv podvědomí na naše vědomí
 • PPP z hlediska psychosomatiky
 • tři důležitá fakta k udržení přijatelné hmotnosti těla
 • kolečko emočního tuku a jak ho přerušit
 • jídla se nemusíte bát
 • jak uvolnit nezpracované emoce, aby v nás „nehnily“

LEKTOREM DNE JE...

… terapeutka, koučka a mentorka Bc. Martina Kulichová. Vystudovala školu koučů PURE MIND. Ve své praxi učí klienty, jak mít znovu rádi sami sebe, jak zvýšit sebevědomí a sebehodnotu. Podle jejích slov je motivace a podpora to, co člověk v jistých životních situacích potřebuje, aby se cítil volný a svobodný. Mimo terapii pracuje také jako trenérka v Olympia fitness Praha. 

KOHO RÁDI UVIDÍME

Všechny, kdo se chtějí posunout blíže ke kráse či dokonalosti vlastního těla. Všechny, koho zajímá emoční tuk, osobní rozvoj, koučink a ožehavá témata dnešní doby, která zní: Jak být šťastný ve svém těle. Jak být zdravý. Jak všechno stíhat a být dost dobrý. Jak být sebevědomý a sám sebou. A seminář je také hlavně pro všechny, kteří se chtějí zastavit, oddychnout a nasát nové informace.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

 • PRAHA - Impact HUB, Drtinova 557/10 
 • BRNO - Impact HUB, Cyrilská 7

Čas konání: 

 • 9.00-13.00 hod., během semináře je krátká pauza

Kapacita: 20 osob

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 


Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
13.9.2020 4 h Impact HUB Praha 1000,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz