500,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář
Empatická komunikace
garant: Ing. Dagmar Kožinová
U vás doma

Seminář jako cesta k porozumění druhým. Den, ve kterém se budeme bavit o empatii jako základní dovednosti pro komunikaci. Cesta k rozvoji empatie k sobě i k druhým. Umění skutečně naslouchat a vnímat, co ten druhý říká. Naučit se vnímat svoje potřeby a ty potom správně komunikovat. Cílem komunikace je  nejen předat informace, ale často se domluvit, ideálně pro všechny účastníky s pocitem výhry.

Webinář: Empatická komunikace

Cílem je nejenom s lidmi lépe vycházet, ale hlavně se s nimi lépe domlouvat na společných cílech a dokázat předejít případným konfliktům. Pokud k nim přesto dojde, nalézt cestu, na které nebudou poražení.

Těšit se můžete na praktická cvičení při kterých se naučíme:

  • lépe vnímat druhé
  • naslouchat tomu, co ten druhý skutečně říká
  • techniku zrcadlení
  • naučíme se najít společnou řeč
  • zlepšíme komunikační dovednosti

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti  

Čas konání:  17:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.