500,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Empatická komunikace
Empatická komunikace
garant: Ing. Dagmar Kožinová
12.11.2021
U vás doma

Seminář jako cesta k porozumění druhým. Den, ve kterém se budeme bavit o empatii jako základní dovednosti pro komunikaci. Cesta k rozvoji empatie k sobě i k druhým. Umění skutečně naslouchat a vnímat, co ten druhý říká. Naučit se vnímat svoje potřeby a ty potom správně komunikovat. Cílem komunikace je  nejen předat informace, ale často se domluvit, ideálně pro všechny účastníky s pocitem výhry.

Webinář: Empatická komunikace

Cílem je nejenom s lidmi lépe vycházet, ale hlavně se s nimi lépe domlouvat na společných cílech a dokázat předejít případným konfliktům. Pokud k nim přesto dojde, nalézt cestu, na které nebudou poražení.

Těšit se můžete na praktická cvičení při kterých se naučíme:

  • lépe vnímat druhé
  • naslouchat tomu, co ten druhý skutečně říká
  • techniku zrcadlení
  • naučíme se najít společnou řeč
  • zlepšíme komunikační dovednosti

Webinářem vás provází koučka, lektorka a mentorka Ing. Dagmar Kožinová,. Vystudovala ekonomii a řadu let působila jako manažerka obchodních týmů. Později vystudovala také psychologii a absolvovala velké množství různých výcviků a osobně rozvojových seminářů. Absolvovala certifikovaný výcvik v koučinku u společnosti Power coaching. Příležitostně spolupracuje s médii v rádiích v bloku psychologické poradny, píše články v časopisech i na internetu. Vydala dvě osobně rozvojové knihy Deník probuzené ženy a Rozchod jako nový začátek. Vede workshopy na specifických místech na Bali, Srí Lance, ale i třeba v New Yorku. Více informací na www.dagmarkozinova.cz.

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Tento webinář se bude konat 12. 11. od 17hod.
Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají 12. 11. v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti  

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
12.11.2021 3 h U vás doma 500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz