650,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář
Flexibilita a mobilita spodní části těla
garant: Bc. Petr Mutinský
10.11.2022
U vás doma

Webinář: Flexibilita a mobilita spodní části těla

Webinář tohoto druhu se zabývá správnou technikou flexibility a mobility spodní části těla. Webinář navazuje na Flexibilitu a mobilitu vrchní části těla. Webinář je jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Webinář o flexibilitě a mobilitě je veden Bc. Petrem Mutinským, certifikovaným trenérem a učitelem jógy a odborníkem na cvičení s vlastní vahou, mobilitu i flexibilitu. Webinář je tvořen takovým způsobem, aby vám sloužil jako komplexní návod pro vás samotné nebo vaše klienty. Obohaťte svoji praxi o nové poznatky, metody, cviky i přístupy.

Na co se můžete těšit? 

Jak se více zaměřit na mobilitu a flexibilitu vrchní části těla ve své praxi. S využitím nejen vlastního těla, ale i odporovým gum, závaží, laviček, zdí, sloupků a dalších pomůcek.

 • Natočené cviky a následný rozbor jejich techniky v reálném čase
 • Rozdělení cviků dle použití pomůcek
 • Rozdíly mezi gymnastikou, jógou a kalisthenikou
 • Rozdíly mezi flexibilitou, sílou, mobilitou a stabilitou
 • Strečinkové metody
 • Různé typy flexibility a strečinku
 • Jak přistupovat k hypermobilitě a zraněním
 • Jak mít vyváženou a bezpečnou praxi, čeho se držet
 • Jak přistupovat k jógové praxi
 • Zásady a doporučení z jógy
 • Jak přistupovat k tréninku flexibility a mobility
 • Kdy a jak vhodně zařazovat strečink a mobilitu

Jak to bude probíhat? 

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome. 

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, které jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomů. Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři,  vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář. 

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti 

Čas konání:  17:00 

 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
10.11.2022 3 h U vás doma 650,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz