650,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář
Flexibilita a mobilita vrchní části těla
garant: Bc. Petr Mutinský
U vás doma

Webinář: Flexibilita a mobilita vrchní části těla

Webinář tohoto druhu se zabývá správnou technikou flexibility a mobility vrchní části těla. Jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Webinář o flexibilitě a mobilitě je veden Bc. Petrem Mutinským, certifikovaným trenérem a učitelem jógy a odborníkem na cvičení s vlastní vahou, mobilitu i flexibilitu.


Webinář je tvořen takovým způsobem, aby vám sloužil jako komplexní návod pro vás samotné nebo vaše klienty. Získejte novou inspiraci a zbavte se dokola opakující se nudné rutiny. Objevte cviky, o kterých jste netušili, že vůbec existují. Na webinář poté navazuje Flexibilita a mobilita spodní části těla.

Na co se můžete těšit? 

Jak se více zaměřit na mobilitu a flexibilitu vrchní části těla ve své praxi. S využitím nejen vlastního těla, ale i odporovým gum, závaží, hrazd, bradel, laviček nebo gymnastických kruhů

 • Natočené cviky a následný rozbor jejich techniky v reálném čase
 • Rozdělení cviků dle použití pomůcek
 • Rozdíly mezi gymnastikou, jógou a kalisthenikou
 • Rozdíly mezi flexibilitou, sílou, mobilitou a stabilitou
 • Strečinkové metody
 • Různé typy flexibility a strečinku
 • Jak přistupovat k hypermobilitě a zraněním
 • Jak mít vyváženou a bezpečnou praxi, čeho se držet
 • Jak přistupovat k jógové praxi
 • Zásady a doporučení z jógy
 • Jak přistupovat k tréninku flexibility a mobility
 • Kdy a jak vhodně zařazovat strečink a mobilitu

Lektorem dne je Bc. Petr Mutinský, trenér kalistheniky & fitness, učitel jógy, výživový poradce a student psychologie v posledním ročníku magisterského studia na FF UK. Petr působí jako odborník na pohybové aktivity a zdravý životní styl, kdy vzdělává současné i budoucí generace trenérů. Krom toho také založil vlastní posilovnu ATA GYM (Athletic Training Academy) a nahrává podcast MojeVize s odborníky na fyzické i duševní zdraví.

Jak to bude probíhat? 

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome. 

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, které jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomů. Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři,  vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář. 

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti 

 Čas konání:  17:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.