2500,- Kč
Kvalifikovaný lektor
Skripta
Certifikát
FUNKČNÍ
DIAGNOSTIKA
garant: Mgr. Ondřej Smolka, Ph.D.

Funkční diagnostika je obtížnou, ale přesto nezbytnou součástí praxe každého kvalitního trenéra. Spojuje se zde mnoho informací z různých oblastí, a proto je tato oblast velmi obtížná. A dost možná právě proto je pro mě tak krásná. Vždy jiná, nová a neopakovatelná. Nicméně je třeba brát na vědomí, že špatnou diagnostikou (a zejména jejím neprovedením) můžete klienta ohrozit. V horším případě ho ohrozit na životě. Proto je nezbytně nutné, abyste věděli, co ještě patří do naší práce a kde jsou hranice, které bychom neměli překračovat. 

CO JE OBSAHEM

Základem kurzu je rozeznání svalových dysbalancí u daného jedince, získáte soubor návodů na testování svalové síly a svalového zkrácení. Naučíte se rozbor steoretypu chůze i stoje a základních cviků. Součástí kurzu je i návrh vhodné nápravy a terapie, ať už pro nápravu špatných pohybových stereotypů či jednotlivých cviků tvořících tréninkovou jednotku.

Obsah semináře v bodech:

  • definice diagnostiky pohybového systému a její dělení
  • základní formy testování člověka
  • vyšetření svalových dysbalancí
  • zásady zdravého posilování
  • testování diagnostiky v názorných ukázkách

LEKTOREM DNE JE...

... Mgr. Ondřej Smolka, Ph.D., který dlouhodobě působí jako nezávislý výživový poradce a odborník na pohybové aktivity a zdravý životní styl.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Seminář se svým zaměřením řadí do skupiny seminářů, které vyžadují základní znalosti anatomie svalového a kosterního aparátu člověka. Je tedy vhodný pro absolventy trenérských a instruktorských kurzů, či studentů vysokých škol, u kterých se tato znalost předpokládá. 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

  • BRNO - CrossFit NewPark, Heršpická 6
  • PRAHA - FTVS José Martíhoho 269

Čas konání: 

  • BRNO - 9.00-16.00 hod., během semináře je obědová pauza
  • PRAHA - 10.00 -17.00 hod., během semináře je obědová pauza

Kapacita: 20 osob

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 

CO VÁS MŮŽE DÁLE ZAJÍMAT

Po absolvování semináře Funkční diagnostika doporučujeme pokračovat v rozšiřování svých vědomostí v navazujícím semináři Funkční trénink, který propojuje získané teoretické znalosti s praktickými dovednostmi.

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Fotografie z již proběhlých kurzů najdete zde.

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.