2500,- Kč
Kvalifikovaný lektor
Skripta
Certifikát
FUNKČNÍ
DIAGNOSTIKA
garant: Mgr. Ondřej Smolka, Ph.D.
30.9.2023
14.10.2023

Funkční diagnostika je obtížnou, ale přesto nezbytnou součástí praxe každého kvalitního trenéra. Spojuje se zde mnoho informací z různých oblastí, a proto je tato oblast velmi obtížná. A dost možná právě proto je tak krásná. Vždy jiná, nová a neopakovatelná.. Nicméně je třeba brát na vědomí, že špatnou diagnostikou (a zejména jejím neprovedením) můžeš klienta ohrozit. V horším případě ho ohrozit na životě. Proto je nezbytně nutné, abys věděl, co ještě patří do naší práce a kde jsou hranice, které bychom neměli překračovat. 

CO JE OBSAHEM

Základem kurzu je rozeznání svalových dysbalancí u daného jedince, získáš soubor návodů na testování svalové síly a svalového zkrácení. Naučíš se rozbor steoretypu chůze i stoje a základních cviků. Součástí kurzu je i návrh vhodné nápravy a terapie, ať už pro nápravu špatných pohybových stereotypů či jednotlivých cviků tvořících tréninkovou jednotku.

Obsah semináře v bodech:

  • definice diagnostiky pohybového systému a její dělení
  • základní formy testování člověka
  • vyšetření svalových dysbalancí
  • zásady zdravého posilování
  • testování diagnostiky v názorných ukázkách

LEKTOREM DNE JE...

... Mgr. Ondřej Smolka, Ph.D., který dlouhodobě působí jako nezávislý výživový poradce a odborník na pohybové aktivity a zdravý životní styl.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Seminář se svým zaměřením řadí do skupiny seminářů, které vyžadují základní znalosti anatomie svalového a kosterního aparátu člověka. Je tedy vhodný pro absolventy trenérských a instruktorských kurzů, či studentů vysokých škol, u kterých se tato znalost předpokládá. 

NEPŘEHLÉDNI

Místo konání: 

  • BRNO - CrossFit NewPark, Heršpická 6
  • PRAHA - FTVS José Martíhoho 269

Čas konání: 

  • BRNO - 9.00-16.00 hod., během semináře je obědová pauza
  • PRAHA - 10.00 -17.00 hod., během semináře je obědová pauza

Kapacita: 20 osob

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 

CO TĚ MŮŽE DÁLE ZAJÍMAT?

Po absolvování semináře Funkční diagnostika doporučujeme pokračovat v rozšiřování svých vědomostí v navazujícím semináři Funkční trénink, který propojuje získané teoretické znalosti s praktickými dovednostmi.

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Fotografie z již proběhlých kurzů najdete zde.

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
30.9.2023 6 h FTVS, José Martího, Praha 2500,- Kč
14.10.2023 6 h CrossFit NewPark, Brno 2500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz