1500,- Kč
Certifikát
Zkušení lektoři
Osobní přístup
Certifikát o účasti
Skripta
FUNKČNÍ TRÉNINK
garant: Smolka / Lunga
18.5.2019
25.5.2019

 Funkční trénink je nyní celosvětovým trendem ve světě fitness a zdravého životního stylu. Co se však pod tímto pojmem skrývá a co přesně dělá obyčejný trénink funkčním?

CO JE OBSAHEM

Základem kurzu je nemalý zásobník cviků, které je vhodné do běžného funkčního tréninku zařadit, obohacený o zdůvodnění, co daný cvik činí funkčním. Důraz je kladen především na správné provedení cviků. Jedině správnou technikou zajistíte, aby byl cvik opravdu funkční. Pozornost je věnována i správnému dýchání, které je základem pro správné provedení cviku. Dozvíte se mnohé i o zapojení pomůcek (BOSU, overball, fitball atd.) při funkčním tréninku, výhody jejich použití v tréninkové jednotce a naopak případy, kdy je použití těchto pomůcek při lekci nevhodné.

Obsah semináře v bodech:

  • definice a vymezení funkčního tréninku
  • technika základních cviků z funkčního hlediska
  • základy správného dýchání
  • zapojení pomůcek a jejich výhody při využití v tréninkové jednotce
  • praktické ukázky funkčních cviků

LEKTOREM DNE JE...

Lektorem brněnského kurzu je Mgr. Ondřej Smolka, Ph.D., který dlouhodobě působí jako nezávislý výživový poradce a odborník na pohybové aktivity a zdravý životní styl.

Pražským seminářem vás bude provázet Jakub Lunga. Osobní trenér s 8letou praxí, který působí jako trenér ve Fitness Jan Kareš Individual Gym. Specializuje se na zdravotní prevenci a funkční trénink.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Seminář je určen pro všechny, kteří chtějí obohatit své znalosti týkající se provedení a techniky daných cviků, následně i modifikace cviků pro klienty s jakýmkoliv zdravotním omezením. Doporučujeme všem zájemcům absolvovat seminář Funkční diagnostika, který je ideálním předpokladem pro vaši účast na semináři Funkční trénink. 

PRAKTICKÉ INFORMACE

Prostor v Brně a v Praze bude upřesněn.

Seminář v Ostravě ve fitness centru Respect Club, Alžírská 1539/18, Ostrava-Poruba v čase 10.00 - 17.00 hod., během dne je obědová pauza.

U praktických seminářů klademe důraz na individuální přístup, proto je kapacita omezena na maximálně 15 účastníků.

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 


 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
18.5.2019 6 h Praha 1500,- Kč
25.5.2019 6 h Brno 1500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz