2000,- Kč
Certifikát
Zkušení lektoři
Osobní přístup
Certifikát o účasti
Skripta
FUNKČNÍ TRÉNINK
garant: Smolka / Lunga / Pavelek
14.11.2021
20.11.2021

Funkční trénink je nyní celosvětovým trendem ve světě fitness a zdravého životního stylu. Co se však pod tímto pojmem skrývá a co přesně dělá obyčejný trénink funkčním?

CO JE OBSAHEM

Základem kurzu je nemalý zásobník cviků, které je vhodné do běžného funkčního tréninku zařadit, obohacený o zdůvodnění, co daný cvik činí funkčním. Důraz je kladen především na správné provedení cviků. Jedině správnou technikou zajistíte, aby byl cvik opravdu funkční. Pozornost je věnována i správnému dýchání, které je základem pro správné provedení cviku. Dozvíte se mnohé i o zapojení pomůcek (BOSU, overball, fitball atd.) při funkčním tréninku, výhody jejich použití v tréninkové jednotce a naopak případy, kdy je použití těchto pomůcek při lekci nevhodné.

Obsah semináře v bodech:

 • definice a vymezení funkčního tréninku
 • technika základních cviků z funkčního hlediska
 • základy správného dýchání
 • zapojení pomůcek a jejich výhody při využití v tréninkové jednotce
 • praktické ukázky funkčních cviků

LEKTOREM DNE JE...

... v Brně Mgr. Ondřej Smolka, Ph.D., který dlouhodobě působí jako nezávislý výživový poradce a odborník na pohybové aktivity a zdravý životní styl.

... v Praze Jakub Lunga - sobní trenér s 8letou praxí, který působí jako trenér ve Fitness Jan Kareš Individual Gym. Specializuje se na zdravotní prevenci a funkční trénink.

... v Ostravě Mgr. Aleksandra Pavelek (Indráková) - inklinuje především k individuálnímu poradenství a cvičení. Věnuje se lektorské činnosti, vede edukační semináře a workshopy, vzdělává veřejnost v oblasti fitness. Pomáhá lidem zlepšovat zdravotní stav, redukovat váhu a posílit jádro. Snaží se učit své klienty získat kontrolu nad vlastním tělem a pracovat s psychikou. Zabývá se také kineziotapingem.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Seminář je určen pro všechny, kteří chtějí obohatit své znalosti týkající se provedení a techniky daných cviků, následně i modifikace cviků pro klienty s jakýmkoliv zdravotním omezením. Doporučujeme všem zájemcům absolvovat seminář Funkční diagnostika, který je ideálním předpokladem pro vaši účast na semináři Funkční trénink. 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

 • BRNO - MišMaš fitness centrum, Gajdošova 4392/7
 • PRAHA - VT Gym, Mladoboleslavská 1116
 • UHERSKÉ HRADIŠTĚ -  Bushido Gym, Průmyslová 712
 • OSTRAVA - Respect Club, Alžírská 1539/18, Poruba
 • BRATISLAVA - Joy Zone, Fedinova 1129/7

Čas konání: 

 • BRNO - 9.30-16.30 hod., během dne je obědová pauza
 • PRAHA - 10.00-17.00 hod., během dne je obědová pauza
 • UHERSKÉ HRADIŠTĚ - 9.00-16.00 hod., během dne je obědová pauza
 • OSTRAVA - 10.00-17.00 hod., během dne je obědová pauza
 • BRATISLAVA - 9.00-16.00 hod., během dne je obědová pauza

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 


 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
14.11.2021 6 h VT Gym, Praha 2000,- Kč
20.11.2021 6 h Respect Club, Ostrava 2000,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz