2500,- Kč
Kvalifikovaný lektor
Skripta
Certifikát
Funkční trénink
garant: Smolka / Pavelek
20.5.2023
10.6.2023

Funkční trénink je nyní celosvětovým trendem ve světě fitness a zdravého životního stylu. Co se však pod tímto pojmem skrývá a co přesně dělá obyčejný trénink funkčním?

CO JE OBSAHEM

Základem kurzu je nemalý zásobník cviků, které je vhodné do běžného funkčního tréninku zařadit, obohacený o zdůvodnění, co daný cvik činí funkčním. Důraz je kladen především na správné provedení cviků, a tak zjistíte, že cvik je funkční při jeho správném provedení. Pozornost je věnována i správnému dýchání, které je základem pro správné provedení cviku. 

Obsah semináře v bodech:

 • definice a vymezení funkčního tréninku
 • technika základních cviků z funkčního hlediska
 • základy správného dýchání
 • zapojení pomůcek a jejich výhody při využití v tréninkové jednotce
 • praktické ukázky funkčních cviků

LEKTOREM DNE JE...

... v Brně a v Praze Mgr. Ondřej Smolka, Ph.D., který dlouhodobě působí jako nezávislý výživový poradce a odborník na pohybové aktivity a zdravý životní styl.

...  v Ostravě Mgr. Aleksandra Pavelek (Indráková) - inklinuje především k individuálnímu poradenství a cvičení. Věnuje se lektorské činnosti, vede edukační semináře a workshopy, vzdělává veřejnost v oblasti fitness. Pomáhá lidem zlepšovat zdravotní stav, redukovat váhu a posílit jádro. Snaží se učit své klienty získat kontrolu nad vlastním tělem a pracovat s psychikou. Zabývá se také kineziotapingem.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Seminář je určen pro všechny, kteří chtějí obohatit své znalosti, co se týká provedení a techniky daných cviků, následně i modifikace cviků pro klienty s jakýmkoliv zdravotním omezením. Doporučejeme všem zájemcům absolvovat seminář Funkční diagnostika I., který je ideálním předpokladem pro vaši účast na semináři Funkční trénink.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

 • BRNO - CrossFit NewPark, Heršpická 6 nebo MišMaš fitness centrum, Gajdošova 4392/7
 • OSTRAVA - Respect Club, Alžírská 1539/18
 • PRAHA - Victory Fitness, Křesomyslova 384

Čas konání: 

 • BRNO - 9.00-16.00 hod., během semináře je obědová pauza
 • OSTRAVA - 10.30 -17.30 hod., během semináře je obědová pauza
 • PRAHA - 10.00 -17.00 hod., během semináře je obědová pauza

Kapacita: 20 osob

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Fotografie z již proběhlých kurzů najdete zde.

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
20.5.2023 6 h Victory Fitness, Praha 2500,- Kč
10.6.2023 6 h Respect Club 2500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz