4000,- Kč
Praktické cviky a jejich nácvik
Zkušený lektor
Certifikát o absolvování kurzu
Individuální přístup
Hypertrofie v praxi - dvoudenní seminář
garant: Bc. Šimon Bellovič
19.11.2022

Už sám Arnold říkal, že není cvik jako cvik a různé malé změny povedou k různým výsledkům. Pokud se chceme dlouhodobě zlepšovat a stimulovat naše svaly k růstu, pak je volba cviků zásadním faktorem. Rozdíly mezi jednotlivými variacemi, způsob jejich skládání v tréninkovém plánu a samozřejmě technika provedení jsou základními pilíři tohoto praktického kurzu, který posune vaše vnímání hypertrofického tréninku na novou úroveň.

CO JE OBSAHEM

Kurz je rozdělen na dva dny. První den bude věnovaný problematice horní poloviny těla, druhý den se zaměříme na dolní polovinu těla. Během kurzu si odpovíme mimo jiné na tyto otázky:

  • Které cviky by neměly v tréninku chybět? A jsou vůbec takové?
  • Existují cviky zbytečné, které nestojí za náš čas?
  • Hraje ve výběru cviků roli individualita? A jak ovlivní tréninkový plán jako takový?
  • Jaké jsou dobré, či špatné kombinace cviků v supersériích?
  • Existují pravidla techniky, která by se měla dodržovat u všech cviků?

LEKTOREM DNE JE...

... Bc. Šimon Bellovič, závodník v klasické kulturistice, absolvent oboru Regenerace a výživa ve sportu (Masarykova univerzita), trenér běžné populace, závodníků ve fitness kategoriích a sportovců různých odvětví. Zaměřuje se na hypertrofii a sportovní výživu. 

KOHO RÁDI UVIDÍME

Kurz je vhodný pro pokročilé cvičence, závodníky v kulturistice a fitness, či trenéry. Stejně tak studenty vysokých škol se sportovním zaměřením, kteří silový trénink se zaměřením na hypertrofii využívají doplňkově v různých sportovních odvětvích.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

  • BRNO - CrossFit NewPark, Heršpická 6
  • PRAHA - VT Gym, Mladoboleslavská 347, Praha-Kbely - budova č. 1, vchod č. 2, suterén

Čas konání: 

  • 1. den v čase 9.-16.00 hod.
  • 2. den v čase 9.-16.00 hod.

Kapacita: 15 osob

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře.  

 

 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
19.11.2022 12 h Praha, bude upřesněno 4000,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz