500,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář
Instagram 2 - Co se skrývá za vaším budoucím Instagramovým úspěchem?
garant: Radana a David (Wellspace)
U vás doma

Webinář: Instagram II

Jestli s Instagramem teprve začínáte nebo jste ještě nezačali, tento webinář je pro všechny, kteří chtějí proniknout a prakticky používat Instagram jako jeden z jejich prodejních nástrojů podnikání. S tímto webinářem si hravě postavíte svůj Instagram na těch nejdůležitějších stavebných pilířích, které jsme pro vás ověřili praxí! A jako bonus všechno co se dozvíte během webináře (včetně té správné prodejní strategie, kterou jsme nasbírali už za víc jako 10 let v podnikaní), využijete i v reálné komunikaci se zákazníky nebo při budovaní vašeho vysněného osobního brandu.

Na co se můžete těšit? 

  • Co se skrývá za úspěchem Instagramu?
  • Jak funguje Instagram - a co má Instagram rád?
  • Vaše Instagramové vize a cíle
  • Příklady ostřílených Instagramových strategií
  • Příprava Instagramové strategie
  • Organický dosah na Instagrame - co funguje a co ne?
  • Automatizované Instagramové nástroje co vám šetří čas
  • Kolik času je zdravé věnovat Instagramu tak, aby prinášel výsledky?

Webinářem vás bude provázet Radana a David, zakladatelé projektu Wellspace. Wellspace je on-line aplikace, která pomáhá trenérům, koučům a terapeutům ke spokojenější klientele. Pohlídá za vás termíny, udrží pořádek v rezervacích a nakopne marketing. Wellspace vám přinese nadšené zákazníky, jistotu a podporu pro další růst.  Krom jiného mají oba přednášející víc jak 10 let zkušeností s online marketingem, prodejem služeb, zákaznickými strategiemi a se zdravým nastavením podnikatelským mindsetem. Jejich radostí je taktéž tvořit vzdělávací obsah ne jen v podobě webinářů, ale i podcastů pro všechny fitness trenéry, kouče a terapeuty. Jejich podcast přináší rady, rozhovory a tipy k (nejen) on-line podnikání. 

Jak to bude probíhat? 

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome. 

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, které jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomů. Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři,  vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář. 

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity..

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti 

Čas konání:  17:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.