650,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář:
Jak být svým klientům (nej)lepším výživářem aneb maximalizace výsledků v praxi
garant: Markéta Gajdošová
U vás doma

Na webináři;Jak být svým klientům (nej)lepším výživářem aneb maximalizace výsledků v praxi se pod vedením Markéty Gajdošové, vyhledávané nutriční poradkyně, naučíte, jak pracovat nejen s klienty, ale především sami se sebou, kde (a jak) se vzdělávat, jaké mnohdy opomíjené principy do své praxe vkládat a především pak jak být nejlepším možným výživářem svým klientům a jejich výsledkům.

 

Webinář: Jak být svým klientům (nej)lepším výživářem aneb maximalizace výsledků v praxi

Co odlišuje nadprůměrně dobrého a úspěšného výživáře od průměrného? Unikátní know-how, přístup, filozofie, znalosti a schopnost aplikovat je pro maximalizaci výsledků každého jednoho klienta v praxi. Pohybujete se na poli výživového poradenství, nutriční terapie, klinické výživy nebo dietetiky, a cítíte, že vám chybí “to ono”, jak ze sebe dostat to nejlepší a být svým klientům tím nejlepším možným výživářem? Pak je tento kurz přesně pro vás. 

Na co se můžete na webináři těšit?

  • vzdělávání, teorie a praxe
  • pozitiva versus negativa výživářské profese
  • unikátní “proč” a jeho výstavba
  • paradox práce výživáře
  • dlouhodobá vize
  • standardy, filozofie, unikátnost, osobní know-how
  • vztah klient - výživář
  • zdravé hranice
  • prezentace

Lektorem dne Markéta Gajdošová

Jedna z nejvyhledávanějších nutričních poradkyň československé scény, zakladatelka konceptu MG COACHING® a společnosti MG Nutrition™, autorka bestsellerů Cesta k opravdovému jídlu a Další krok Cesty, podcasterka stojící za jedním z nejposlouchanějších českých kanálů o výživě Marketa´s Vibes a frekventantka studia klinické výživy na Florida International University Miami, na níž navázala zahájením nutriční terapie na University of Massachusetts Boston. Markéty koncept dnes čítá vlastní tým certifikovaných poradců, mezinárodní projekty a její klientela již stovky jmen od běžné klientely přes olympijské sportovce až po královskou rodinu.

 

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po webináři vám zašleme certifikát. 

Čas konání:  17:00

 

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.