500,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář
Jak pracovat z domova s dětmi
garant: Ing. Dagmar Kožinová
23.9.2021
U vás doma

Seminář, který je pro ženy i muže, kteří najednou pracují z domova s dětmi. Sama jsem matkou, babičkou na plný úvazek. Vím, že je někdy opravdu velmi náročné udělat si čas pro sebe, natož v současné situaci pro práci. Přesto někteří pracovat potřebujeme nebo musíme. Máme home office. S tím je spojena řada komplikací, o kterých si budeme povídat. Několik doporučení nejen z oblasti pozitivní psychologie, ale i techniky, jak zvýšit svou životní odolnost.

Webinář: Jak pracovat z domova s dětmi

Cíl kurzu: Prostor pro zamyšlení nad tím, jak můžeme vylepšit vztahy doma a zvýšit svou efektivnost a více zapojit děti.

Na co se můžete těšit?

  • Rady a tipy na nastavení pracovního prostředí, osobního timemanagementu a vzdáleného řízení pracovních aktivit-
  • Jak to udělat, abychom byli schopni práci odevzdat a u toho “zvládnout” být rodičem? 
  • Jak s dětmi spolupracovat a vytvořit funkční řád?

Webinářem vás provází koučka, lektorka a mentorka Ing. Dagmar Kožinová,. Vystudovala ekonomii a řadu let působila jako manažerka obchodních týmů. Později vystudovala také psychologii a absolvovala velké množství různých výcviků a osobně rozvojových seminářů. Absolvovala certifikovaný výcvik v koučinku u společnosti Power coaching. Příležitostně spolupracuje s médii v rádiích v bloku psychologické poradny, píše články v časopisech i na internetu. Vydala dvě osobně rozvojové knihy Deník probuzené ženy a Rozchod jako nový začátek. Vede workshopy na specifických místech na Bali, Srí Lance, ale i třeba v New Yorku. Více informací na www.dagmarkozinova.cz.

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Tento webinář se bude konat 23. 9. od 17hod.
Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají 23. 9. v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti  

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
23.9.2021 3 h U vás doma 500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz