650,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář:
Jak vybírat zdravé potraviny
garant: Mgr. Ing. Markéta Rozinková
U vás doma

Jak vybírat zdravé potraviny je 3 hodinový webinář, který ti poskytne kvalitní, ověřené a objektivní informace o tom, jak se vyznat ve spleti nákupních uliček a naučí tě rozeznat zdravé od toho, co se zdravě jen tváří. Dozvíš se o legislativních požadavcích, co hledat na obalech, jak těm informacím rozumět a rozhodnout se ve výběru. Udělej něco pro své zdraví a peněženku, vzdělání je tvoje bohatství a nikdo ti jej nevezme.
Markétiným cílem je vzdělávat veřejnost, aby nakupovala a vybírala kvalitní potraviny a aby nekvalitní potraviny vymizely časem z pultů. Poptávka určuje nabídku, ne naopak... TY rozhodneš!
Velmi žádaný webinář vede Mgr. Ing. Markéta Rozinková. Vše v kontextu zdravého hubnutí nebo udržování hmotnosti.

 

Webinář: Jak vybírat zdravé potraviny

Obsah semináře v bodech

 • Kritéria výběru potravin
 • Co je kvalitní a zdravá potravina?
 • Evropské a české potravinové právo
 • Požadavky na označování
 • Povinné údaje na nebalených potravinách
 • Označování alergenů
 • Značení nutriční hodnoty
 • Aditiva a podmínky použití
 • Doplňkové značky - Klasa, BIO, Fér potravina,...
 • Energetická hodnota, tuky, sacharidy, cukry, vláknina, bílkoviny
 • Výběr vhodných potravin - pečivo, cereálie, kaše, těstoviny, rýže, vločky, mouky, sušené ovoce, ořechy, semínka, oleje, luštěniny a výrobky z nich, soja, maso, ryby, rybí konzervy, šunky, mléko a mléčné výrobky, vejce, kečupy, rostlinné nápoje, koření, proteinové tyčinky, proteiny, sladidla, čokoláda, suplementy, balené vody

 

Lektorem dne je výživová poradkyně Mgr. Ing. Markéta Rozinková.

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí tvůj webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po tobě bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, které bylo zadáno při registraci na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostaneš do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde uvidíš odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíš na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapni si tedy zvuk a již vyčkej na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Do dvou pracovních dnů od skončení webináře obdržíš mailem osvědčení, prezentaci a záznam. Záznam bude následně k dispozici 7 dní.

Čas konání:  17:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.