2500,- Kč
Zkušený lektor
Zásobník cviků
Skripta
Certifikát o účasti
Kompenzační a doplňkové cviky k silovému tréninku
garant: Jaroslav Stehlík
10.6.2023

Silový trénink, respektive cvičení s externí zátěží má celou řadu benefitů. Často se ale skládá pouze z „hlavních“ cviků, kterým soustředíme veškerou pozornost. Aby se ale nepřetěžovali pořád stejné svalové skupiny, popřípadě, abychom neprohlubovali svalové dysbalance na těle, je třeba trénink doplnit o vhodné cviky, kterými můžeme naši hlavní tréninkovou náplň podpořit nebo kompenzovat.

Kompenzační trénink už dávno není o tom, že byste museli hodinu před tréninkem trávit na podložce. Nejlepší kompenzace je ta, kterou nepotřebujete a v tomto duchu se ponese i celý seminář.

 

CO JE OBSAHEM

Seminář bude pouze praktický. Hlavní témata budou:

  1. Mobilita a stabilita
  2. 3D pohyb (pohyb ve všech třech tělních rovinách)
  3. Doplňkové cviky pro lepší výkon
  4. Jak rozhýbat fascie pro kompenzaci
  5. Jak kompenzační a doplňkové cviky zařadit do tréninku

 

LEKTOREM DNE JE...

... Jaroslav Stehlík, který se jako trenér a masér zaměřuje na komplexní řešení bolestivých stavů, doplňkové a kompenzační cvičení pro profesionální i kondiční sportovce.

 

KOHO RÁDI UVIDÍME

Pokud děláte trojboj, vzpíráte, závodíte ve fitness disciplínách, nebo jen rádi zvedáte a nevíte, jak trénink doplňovat o správnou kompenzaci, rádi vás uvidíme. Seminář je určen pro širokou veřejnost. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

  • BRNO - CrossFit NewPark, Heršpická 6
  • HUSTOPEČE - Fitness Freedom, Vinařská 244/1

Čas konání: 

  • BRNO - 9.00-16.00 hod., během dne je obědová pauza
  • HUSTOPEČE - 9.00-16.00 hod., během dne je obědová pauza

Kapacita: 15 osob

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 

 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
10.6.2023 7 h CrossFit NewPark 2500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz