3500,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Koučink a psychika
Motivace
Z pohodlí domova
Koučink
pro trenéry a výživové poradce
garant: Bc. Martina Kulichová
U vás doma

Chcete pomáhat svým klientům nejen v oblasti cvičení a stravy, ale i psychiky? Cítíte, že je potřeba dát jim více informací, podpory a pochopení, aby se lépe posouvali? Rádi byste je zdravě namotivovali, ale nevíte, jak? Víte, že vám chybí vzdělání v oblasti koučinku a toužíte si ho doplnit? Tak tento kurz je přesně pro vás.

Koučink pro trenéry a výživové poradce

Třídenní online kurz pod vedením vyhledávané koučky Bc. Martiny Kulichové. 

Základy koučinku. Motivování, komunikace, podpora a zdravá spolupráce. To jsou přednosti, které získáte. Naučíte se pracovat s metodami a postupy, které pomohou vašim klientům posunout se v jejich cílech. Pochopíte, proč je důležité nebrat si cizí příběhy osobně a jak řešit krizové situace. Budete řešit konkrétní případy s vašimi klienty, na které vám dá doporučené postupy zkušená koučka.

Co je cílem?

Získání praktických, metodických a koučovacích znalostí z oblasti motivace a komunikace s klientem. Seznámíte se s postupy life coachingu. Obdržíte inspiraci z oblasti psychologie, sociologie a psychosomatiky. Naučíte se pomoci klientovi tím, že ho nasměrujete k jeho cíly a záměru.

Kouč je člověk, který pracuje s lidmi za použití mnoha metod a technik. Motivuje, podporuje a směřuje svými otázkami klienta k dosažení jeho cíle. Naslouchá a pomáhá člověku najít odpovědi v něm samotném (princip tzv. zrcadla). Kouč je člověk s většinou více zkušenostmi, než samotný klient, tudíž mu dokáže předat znalosti a poznatky ideálně s lehkostí a bez nátlaku. Chcete být takoví i vy?

Obsah kurzu v bodech:

 • definice koučinku
 • kdo je a kdo není kouč
 • výchova a vzorce chování
 • základy psychosomatiky
 • správná komunikace, motivace
 • jak řešit krizové situace
 • jak si nebrat věci osobně
 • koučinkové metody a postupy pro vaše klienty
 • základní metoda GROW
 • případové studie
 • doporučení zkušené koučky na řešení vašich konkrétních situací s klienty

Co se bude dít v jednotlivých dnech? 

 • 1. den = úloha kouče a definice koučinku, vzorce chování, otázka proč a jak správně komunikovat
 • 2. den = jak být sebevědomý kouč, psychohygiena kouče, metoda vizualizace, motivace klienta, co když se klient neposouvá
 • 3. den = využívá metod a postupů v praxi, syndrom "matky Terezy"

Lektorem kurzu je:

Terapeutka a koučka Bc. Martina Kulichová. Vystudovala školu koučů PURE MIND. Ve své praxi učí klienty, jak mít znovu rádi sami sebe, jak zvýšit sebevědomí a sebehodnotu.  Její specializací je emoční tuk, motivace, komunikace, úzkosti a vztahové problémy. Mimo terapii pracuje také jako trenérka v Olympia fitness Praha.

Kurz je určen pro trenéry a výživové poradce.

Součástí kurzu jsou rozsáhlá skripta, záznamy z přednášek spustitelné celý následující měsíc a certifikát. 

Časová dotace: 3 x 4 výukové hodiny (3 dny po 4 výukových hodinách = 180 minut) 

Jak to bude probíhat technicky?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Tento online kurz bude probíhat v termínech:

19.2.2022 v 9hod

5.3.2022 v 9 hod

19.3.2022 v 9hod

Po skončení webináře obdržíte certifikát.

Přihláškou se automaticky hlásíte na všechny 3 dny!!

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.