500,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář
Manažerské minimum
garant: Ing. Dagmar Kožinová
U vás doma

Seminář, nejen o standardních úkolech manažera. Dnes už nestačí jen lidi kontrolovat, odměňovat a trestat. Úspěšný manažer se stává lídrem. Inspiruje lidi, důvěřuje, motivuje a dosahuje výsledků pomocí empatie, správné zpětné vazby a spolupráce.

Ve svých lidech objevuje skrytý potenciál, který společně rozvijí. uvědomuje si, že dobré výsledky dosáhne snadněji a lépe se spokojeným týmem, kterého je součástí.

Seminář určený pro všechny kteří nepracují sami, ale ke své práci potřebují tým

Webinář: Manažerské minimum

Ideální kurz pro začínající manažery. Cílem je osvojení základních dovedností pro manažerskou práci.

Na co se můžete těšit?

  • jak s týmem fungovat efektivněji a lépe komunikovat
  • proč je dobré, aby lidi práce bavila a dávala jim smysl
  • o roli manažera a jeho "moci"
  • o schopnostech manažera a jeho nezbytné inteligenci, na které je dobré pracovat

 

Webinářem vás provází koučka, lektorka a mentorka Ing. Dagmar Kožinová,. Vystudovala ekonomii a řadu let působila jako manažerka obchodních týmů. Později vystudovala také psychologii a absolvovala velké množství různých výcviků a osobně rozvojových seminářů. Absolvovala certifikovaný výcvik v koučinku u společnosti Power coaching. Příležitostně spolupracuje s médii v rádiích v bloku psychologické poradny, píše články v časopisech i na internetu. Vydala dvě osobně rozvojové knihy Deník probuzené ženy a Rozchod jako nový začátek. Vede workshopy na specifických místech na Bali, Srí Lance, ale i třeba v New Yorku. Více informací na www.dagmarkozinova.cz.

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti  

Čas konání:  17:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.