1500,- Kč
Skripta
Certifikát o absolvování
Kvalifikovaní lektoři
Mobilita I. - stabilita, síla
garant: Mgr. et Bc. Klára Vomáčková
03.2.2019
30.3.2019

Mobilita vyjadřuje schopnost jedince provádět všechny pohyby s co největší účinností, aniž by docházelo ke kompenzaci ostatních částí těla, které v daném pohybu nemají být přetěžovány. Úroveň mobility je dalším krokem na cestě k tomu být úspěšný ve světě fitness. Není to jen o síle, vytrvalosti a vzhledu. Úroveň mobility nejde na první pohled vidět. Pouze oko zkušeného trenéra, nebo terapeuta odhalí i malé odchylky. 

Seminář je informačně rozdělen na dvě části - Mobilita I. / Mobilita II. Pro plné pochopení problematiky doporučujeme absolvovat oba dva semináře. 

CO JE OBSAHEM

Základní vědomosti o tom, co je to mobilita/stabilita a jak jednotlivé složky rozvíjet. Ukážete si praktické cvičení a ukázky, které můžete používat poté sami se sebou či se svými klienty. Bude se pracovat také s pomůckami, jako například rollery, míčky, peanuty, gumy, karimatky, pásky a jiné. 

Obsah semináře v bodech:

  • seznámení se s problematikou mobility/stability
  • vymezení základních pojmů
  • diagnostika a testování
  • praktické cvičení a ukázka rozvoje, stability a rozvoje síly
  • aktivační cvičení
  • využití pomůcek
  • prostor pro otázky, diskusi 

LEKTOREM DNE JE...

... Mgr. et Bc. Klára Vomáčková (Kaňová), fyzioterapeutka v Yoga Rehab a také trenérka crossfitu v Crossfit Destiny.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Ptáte se, k čemu je vůbec mobilita důležitá? Velmi stručně řečeno - umožňuje provádět pohyby ve fyziologických rozsazích. Podporuje sportovní výkon. Eliminuje riziko vzniku zranění. Udržuje organismus a jeho tkáně ve fyziologickém stavu po celou dobu provedení pohybu... Výčet benefitů je však podstatně delší. Znalost alespoň základních principů a technik pro rozvíjení mobility je nedílnou součástí vědomostí každého pokročilého cvičence, ale především hlavně trenéra, jehož prioritou je předcházet přetížení, zranění a nedokonalé technice. Patříte-li tedy mezi ty, kteří se chtějí kvalitě pohybu věnovat, je seminář určen přímo pro vás.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Prostor v Brně a v Praze bude upřesněn.

U praktických seminářů klademe důraz na individuální přístup, proto je kapacita omezena na maximálně 15 účastníků.

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 

 

CO VÁS MŮŽE DÁLE ZAJÍMAT?

Seminář je na pokračování, navazujícím tématem je seminář Mobilita II. - flexibilita, strečink, také pod vedením Mgr. et Bc. Kláry Vomáčkové (Kaňové).

 

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Fotografie z již proběhlých kurzů najdete zde.

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
03.2.2019 6 h Brno 1500,- Kč
30.3.2019 6 h Praha 1500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz