2000,- Kč
Certifikát o absolvování
Skripta
Kvalifikovaní lektoři
Mobilita II. - flexibilita, strečink
garant: Mgr. et Bc. Klára Vomáčková
04.10.2020
22.11.2020

AKTUÁLNÍ INFORMACE Z KARANTÉNNÍ DOBY: Termín z období březen-červen se bude přesouvat do druhé poloviny roku. Děkujeme za pochopení a vaši přízeň.

Seminář zaměřený na téma rozvoj flexibility/strečink je navazujícím seminářem Mobilita I. a je jeho doporučeným pokračováním pro pochopení celého tématu.

CO JE OBSAHEM

Seminář bude zaměřen na zkrácené svalové partie, jejich správné techniky protažení. Stejně tak se budete věnovat správnému načasování protahování - kdy je svaly vhodné protahovat a kdy ne. Jaké jsou druhy strečinků. Jak lze do strečinku zakomponovat pomůcky. Probereme do hloubky techniky asistovaného a aktivního strečinku. Vyzkoušíme si pod vedením odborníka techniky strečinku na nejčastěji zkrácené svalové skupiny.

Obsah semináře v bodech:

 • teorie problematiky flexibility a strečinku
 • hypermobilita - druhy, příčiny vzniku
 • rigidita/zkrácení - kdy protahovat a kdy ne 
 • metody rozvoje flexibility a její zásady
 • praktická cvičení

LEKTOREM DNE JE...

... Mgr. et Bc. Klára Vomáčková (Kaňová), fyzioterapeutka a trenérka ve Fit and Tasty, doktorant v oboru kinantropologie a vyučuje na fakultě sportovních studií.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Seminář je navazujícím a rozšiřujícím k tématu Mobilita I. - stabilita, síla. Kdo má základní znalosti z této oblasti, dokáže pochopit vše, co se na semináři bude probírat i bez absolvování prvního dílu. Ale kdo si není jistý a tápe, určitě by měl absolvovat semináře oba. Téma je vhodné pro sportovce, ale i nesportující. Tedy pro každého, kdo považuje funkční pohybový aparát za základ každého pohybu.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

 • BRNO - MišMaš fitness centrum, Gajdošova 4392/7, Brno-Židenice
 • PRAHA - VT Gym, Mladoboleslavská 347, Praha-Kbely - budova č. 1, vchod č. 2, suterén
 • OSTRAVA - Respect Club, Alžírská 1539/18, Poruba

Čas konání: 

 • BRNO - 9.00-16.00 hod., během semináře je obědová pauza
 • PRAHA - 9.30-16.30 hod., během semináře je obědová pauza 
 • OSTRAVA - 10.30-17.30 hod., během semináře je obědová pauza 
Kapacita: 15 osob

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 


 

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Fotografie z již proběhlých kurzů najdete zde.

 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
04.10.2020 6 h VT Gym, Praha 2000,- Kč
22.11.2020 6 h Respect Club Ostrava 2000,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz