1500,- Kč
Certifikát o absolvování
Skripta
Kvalifikovaní lektoři
Mobilita II. - flexibilita, strečink
garant: Mgr. et Bc. Klára Vomáčková
03.3.2019
12.5.2019

Seminář zaměřený na téma rozvoj flexibility/strečink je navazujícím seminářem Mobilita I. a je jeho doporučeným pokračováním pro pochopení celého tématu.

CO JE OBSAHEM

Seminář bude zaměřen na zkrácené svalové partie, jejich správné techniky protažení. Stejně tak se budete věnovat správnému načasování protahování - kdy je svaly vhodné protahovat a kdy ne. Jaké jsou druhy strečinků. Jak lze do strečinku zakomponovat pomůcky. Probereme do hloubky techniky asistovaného a aktivního strečinku. Vyzkoušíme si pod vedením odborníka techniky strečinku na nejčastěji zkrácené svalové skupiny.

Obsah semináře v bodech:

  • teorie problematiky flexibility a strečinku
  • hypermobilita - druhy, příčiny vzniku
  • rigidita/zkrácení - kdy protahovat a kdy ne 
  • metody rozvoje flexibility a její zásady
  • praktická cvičení

LEKTOREM DNE JE...

... Mgr. et Bc. Klára Vomáčková (Kaňová), fyzioterapeutka v Yoga Rehab a také trenérka crossfitu v Crossfit Destiny.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Seminář je navazujícím a rozšiřujícím k tématu Mobilita I. - stabilita, síla. Kdo má základní znalosti z této oblasti, dokáže pochopit vše, co se na semináři bude probírat i bez absolvování prvního dílu. Ale kdo si není jistý a tápe, určitě by měl absolvovat semináře oba. Téma je vhodné pro sportovce, ale i nesportující. Tedy pro každého, kdo považuje funkční pohybový aparát za základ každého pohybu.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Prostor v Brně a v Praze bude upřesněn.

U praktických seminářů klademe důraz na individuální přístup, proto je kapacita omezena na maximálně 15 účastníků.

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 

 

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Fotografie z již proběhlých kurzů najdete zde.

 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
03.3.2019 6 h Brno 1500,- Kč
12.5.2019 6 h Praha 1500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz