2500,- Kč
Certifikát o absolvování
Skripta
Kvalifikovaní lektoři
Mobilita II. - Pokročilé metody práce na mobilitě, rozvoj stability a síly
garant: Mgr. Kateřina Vašíčková
21.5.2023
03.6.2023

Mobilita je nedílnou součástí správně fungujícího těla. Pomůže nám lépe se pohybovat v běžném životě a zvládat techniku cviků na tréninku. Abychom měli funkční tělo, potřebujeme co nejvíce schopností rozvinutých na velmi dobré úrovni. A právě mobilita je jednou z klíčových schopností ruku v ruce jdoucí se zdravým a funkčním tělem. Práci na mobilitě bychom neměli opomíjet, právě proto, abychom naše tělo udrželi funkční až do vysokého věku, ideálně po celý život.

CO JE OBSAHEM

Seminář navazuje na seminář Mobilita I a celou problematiku probírá více do hloubky. Předpokládá se, že již máte základní povědomí o tom, co mobilita je a jak ji rozvíjet. Ukážeme si, jak se vhodně připravit na různé typy sportovního tréninku a jak pracovat s úrovní mobility v rámci sportu, který děláte. Ze třech základních pilířů, ze kterých se mobilita skládá (flexibilita, stabilita a síla) probereme do hloubky stabilitu a flexibilitu.

Obsah semináře v bodech:

  • Shrnutí teorie problematiky mobility
  • Pokročilé metody pro rozvoj mobility
  • Jak se efektivně připravit na svůj trénink
  • Zásobních pokročilých cviků
  • Praktické ukázky a cvičení
  • Prostor pro otázky a diskuzi

LEKTOREM DNE JE...

... Mgr. Kateřina Vašíčková, magistra v oboru Učitelství tělesné výchovy a sportu - Kondiční trenér, doktorandka na FSpS na Katedře EDUC, závodnice v CrossFitu a vzpírání,  a zároveň trenérka v CrossFit Destiny v Brně.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Seminář je navazujícím a rozšiřujícím k tématu Mobilita I. Kdo má základní znalosti z této oblasti, dokáže pochopit vše, co se na semináři bude probírat i bez absolvování prvního dílu. Ale kdo si není jistý a tápe, určitě by měl absolvovat semináře oba. Téma je vhodné pro sportovce, ale i nesportující. Tedy pro každého, kdo považuje funkční pohybový aparát za základ každého pohybu.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

  • BRNO - CrossFit NewPark, Heršpická 6
  • PRAHA - VT Gym, Mladoboleslavská 347, Praha-Kbely - budova č. 1, vchod č. 2, suterén

Čas konání: 

  • BRNO - 9.00-16.00 hod., během semináře je obědová pauza
  • PRAHA - 10.00-17.00 hod., během semináře je obědová pauza  
Kapacita: 15 osob

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 

 

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Fotografie z již proběhlých kurzů najdete zde.

 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
21.5.2023 6 h CrossFit NewPark, Brno 2500,- Kč
03.6.2023 6 h VT Gym, Praha 2500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz