500,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Praktické informace
Vědecky podložená fakta
Z pohodlí domova
Webinář:
Základy mobility
garant: Mgr. Klára Vomáčková
U vás doma

Mobilita vyjadřuje schopnost jedince provádět všechny pohyby s co největší účinností, aniž by docházelo ke kompenzaci ostatních částí těla, které v daném pohybu nemají být přetěžovány. Úroveň mobility je dalším krokem na cestě k tomu být úspěšný ve světě fitness. Není to jen o síle, vytrvalosti a vzhledu. Úroveň mobility nejde na první pohled vidět. Pouze oko zkušeného trenéra, nebo terapeuta odhalí i malé odchylky. 

Webinář: Základy mobility

Během webináře se dozvíte  že mobilita není sprosté slovo a neznamená pouhé protahování. Popíšeme si rozdíl mezi flexibilitou a mobilitou a jak k mobilitě můžeme přistupovat. Jak mobilita může ovlivňovat sportovní výkon, jak nedostatečná mobilita zvyšuje riziko zranění a další. Povíme si co na to výzkumy a studie. A tím, že mobilita je hlavně o pohybu, tak si ukážeme i nějaká praktická cvičení. 

Co se na webináři dozvíte? 

  1. Co je to mobilita
  2. Vliv mobility na sportovní výkon
  3. Principy mobility - prostředky
  4. Co na to věda a výzkumy?
  5. Ukázka - aktivní cvičení

Webinářem Vás provází fyzioterapeutka a studentka doktorandského studijního programu Kinantropologie  na Masarykově univerzitě Mgr. Klára Vomáčková. 

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Tento webinář probíhá v pondělí 27. 4. od 15.00 do 17.00
Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají 26. 4. ve 10.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti 

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.