1200,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based informace
Praktické informace
Vědecky podložená fakta
Zkušenosti lektorů
Moderní silový trénink
balíček webinářů
garant: Mgr. Jan Caha
U vás doma

Máme pro vás balíček 3 webinářů, které proběhly pod taktovkou Mgr. Jana Cahy v našem vzdělávacím zařízení. Webináře se věnují silovému tréninku a práce s ním. V balíčku najdete kompletní informace o svalovém růstu, skládání tréninků nebo tréninku začátečníka. Dozvíte se tak maximum o tom, jak právě se silovým tréninkem pracovat ve vztahu k mnoha různým cílům. 

Moderní silový trénink - balíček 3 webinářů

Vyžadovali jste někdy maximum moderních informací z oblasti silového tréninku. V tom případě vás jistě potěší nabídka těchto 3 spojených záznamů z webinářů, které se komplexně věnují tréninku, svalovému růst a sestavování tréninkových plánů. 

Přednášejícím všech 3 záznamů je Mgr. Jan Caha. Garant vzdělávacího zařízení Fitness Institut, člen výkonného výboru České komory fitness, aktivní závodník a trenér ve fitness, a vědecký pracovník Masarykovy univerzity v oblasti svalového růstu. 

Které záznamy jsme pro Vás v tomto balíčku připravili? 

Detaily jednotlivých kurzů najdete pod odkazy zde: 

  1. Sestavování fitness tréninků
  2. Trénink začátečníka a jeho periodizace
  3. Svalový růst

Jak to bude probíhat? 

Po objednání balíčku vám bude doručena informace o úhradě ceny. Po úhradě ceny vám zašleme unikátní odkazy na jednotlivé 3 webináře, ze kterých můžete v následujících 3 měsících čerpat maximum informací a přehrávat si je dle libosti. Jsme tu pro vás také pro případné dotazy k obsahu seminářů. Obdržíte také účastnický list o absolvování vzdělání.

Pro urychlení komunikace nám můžete také na mail info@fitnessinstitut.cz dát vědět, že jste si balíček objednali. 

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.