800,- Kč
Kvalifikovaní lektoři
Skripta
Certifikát o účasti
Motivace jako pohon
garant: Bc. Martina Kulichová
24.3.2019

Motivace je důležitou součástí výkonu a dosahování cílů. Z hlediska psychologie patří motivace a podpora na přední příčku ve spokojeném a šťastném životě. Jestli že je člověk spokojený a využívá svůj potenciál, podává mnohem lepší výkon ve sportu, ale i mimo něj. Nestresuje se. A je smířený se vším, co přichází do jeho života. V životě jsou fáze klesající a stoupající a díky motivaci se můžeme udržet na vlně, která nás nebude tolik ovlivňovat k sebedestrukčnímu chování, ale naopak nás dokáže uklidnit a popohnat k lepším výsledkům.

 

CO JE OBSAHEM

Dozvíte spoustu zajímavých informací z oblasti koučování, mentoringu a fungování psychiky. Uvidíte, že motivace je udržitelná a vede nás k lepším výsledkům. Dostane se vám praktických tipů, jak si motivaci udržet a jak s ní pracovat. Dnešní doba je plná stresových faktorů. Na semináři si je pojmenujeme a zjistíme, že pokud chceme, tak nás tyto faktory nemusí ovlivňovat. Obsahem semináře bude i využití svého potenciálu k tomu, abyste uměli ovládat svou mysl a nenechali, aby vaše mysl ovládala vás. Prozkoumáte svá emoční nastavení z dětství do takové míry, že si uvědomíte, proč se vám některé věci v životě dějí či opakují a díky tomu odblokujete tzv. cyklení  nepříjemných situací a nic vám nebude už bránit k naplňování vašich cílů a snů.

Obsah semináře v bodech:

  • úvod do koučinku
  • poznej své emoční nastavení, které si neseš z dětství
  • re-akce na různé životní situace mohou být různé
  • namotivuj sám sebe k lepším výkonům
  • pozitivní x negativní motivace
  • vnitřní x vnější motivace
  • jak předejít syndromu vyhoření
  • využij svůj potenciál

LEKTOREM DNE JE...

… terapeutka, koučka a mentorka Bc. Martina Kulichová. Vystudovala školu koučů PURE MIND. Ve své praxi učí klienty, jak mít znovu rádi sami sebe, jak zvýšit sebevědomí a sebehodnotu. Podle jejích slov je motivace a podpora to, co člověk v jistých životních situacích potřebuje, aby se cítil volný a svobodný. Mimo terapii pracuje také jako trenérka v Olympia fitness Praha. 

KOHO RÁDI UVIDÍME

Seminář je určen pro ženy i muže, kteří chtějí být dlohodobě pozitivně naladění a motivovaní. Protože díky vašemu vnitřnímu nastavení si můžete do života přitahnout právě ty věci, situace, okolnosti a lidi, které potřebujete a chcete. Seminář je určen i pro sportovce, kteří se cítí vyhaslí a chybí jim chuť do života. Váš sportovní výkon se zlepší a vaše naplnění ze sportu stoupne na maximum.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

  • PRAHA - Impact HUB, Drtinova 557/10 

Čas konání: 

  • 9.00-13.00 hod., během semináře je krátká pauza

Kapacita: 20 osob

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 


Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
24.3.2019 4 h Impact HUB Praha 800,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz