1000,- Kč
Kvalifikovaní lektoři
Certifikát o účasti
Motivace jako pohon
garant: Bc. Martina Kulichová

Motivace je důležitou součástí výkonu a dosahování cílů. Z hlediska psychologie patří motivace a podpora na přední příčku ve spokojeném a šťastném životě. Jestli že je člověk spokojený a využívá svůj potenciál, podává mnohem lepší výkon ve sportu, ale i mimo něj. Nestresuje se. A je smířený se vším, co přichází do jeho života. V životě jsou fáze klesající a stoupající a díky motivaci se můžeme udržet na vlně, která nás nebude tolik ovlivňovat k sebedestrukčnímu chování, ale naopak nás dokáže uklidnit a popohnat k lepším výsledkům.

 

CO JE OBSAHEM

Dozvíte spoustu zajímavých informací z oblasti koučování, mentoringu a fungování psychiky. Uvidíte, že motivace je udržitelná a vede nás k lepším výsledkům. Dostane se vám praktických tipů, jak si motivaci udržet a jak s ní pracovat. Dnešní doba je plná stresových faktorů. Na semináři si je pojmenujeme a zjistíme, že pokud chceme, tak nás tyto faktory nemusí ovlivňovat. Obsahem semináře bude i využití svého potenciálu k tomu, abyste uměli ovládat svou mysl a nenechali, aby vaše mysl ovládala vás. Prozkoumáte svá emoční nastavení z dětství do takové míry, že si uvědomíte, proč se vám některé věci v životě dějí či opakují a díky tomu odblokujete tzv. cyklení  nepříjemných situací a nic vám nebude už bránit k naplňování vašich cílů a snů.

Obsah semináře v bodech:

  • úvod do koučinku
  • poznej své emoční nastavení, které si neseš z dětství
  • re-akce na různé životní situace mohou být různé
  • namotivuj sám sebe k lepším výkonům
  • pozitivní x negativní motivace
  • vnitřní x vnější motivace
  • jak předejít syndromu vyhoření
  • využij svůj potenciál

LEKTOREM DNE JE...

… terapeutka, koučka a mentorka Bc. Martina Kulichová. Vystudovala školu koučů PURE MIND. Ve své praxi učí klienty, jak mít znovu rádi sami sebe, jak zvýšit sebevědomí a sebehodnotu. Podle jejích slov je motivace a podpora to, co člověk v jistých životních situacích potřebuje, aby se cítil volný a svobodný. Mimo terapii pracuje také jako trenérka v Olympia fitness Praha. 

KOHO RÁDI UVIDÍME

Seminář je určen pro ženy i muže, kteří chtějí být dlohodobě pozitivně naladění a motivovaní. Protože díky vašemu vnitřnímu nastavení si můžete do života přitahnout právě ty věci, situace, okolnosti a lidi, které potřebujete a chcete. Seminář je určen i pro sportovce, kteří se cítí vyhaslí a chybí jim chuť do života. Váš sportovní výkon se zlepší a vaše naplnění ze sportu stoupne na maximum.

 


Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.