500,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář
Nastav svoje podnikání k dlouhodobé udržitelnosti a prosperitě díky komunitě
garant: Radana (Wellspace)
U vás doma

Praktický webinář - Nastav svoje podnikání k dlouhodobé udržitelnosti a prosperitě díky komunitě. Marketingová strategie, která tě naučí jak jít za běžné hranice zákaznických doporučení tak, aby si využil potenciál tvých stávajících a budoucích zákazníků na 100% automatizovaně.

Webinář: Nastav svoje podnikání k dlouhodobé udržitelnosti a prosperitě díky komunitě

Co podrží každého podnikatele v jakékoliv náročné ekonomické nebo podnikatelské situaci? Co spojuje úspěch vašeho podnikání v offline a online světe? Správná odpověď na tyto otázky je slovo: KOMUNITA. 

Ať už je vaší hlavní službou je individuální práce s klienty nebo vytváříte skupinový program nebo vedete skupinové lekce, vaší úlohou je vytvářet v každém z těchto modelů komunitu. Ta reprezentuje a udržuje váš osobní brand a podnikání funkční a prosperující. Jedním z nejefektivnějších marketingových nástrojů je stále i v online světě - doporučení. Doporučení je bohužel jen malé % toho, co všechno můžete z komunikace a interakce s vašimi klienty vytěžit pro dobro a kvalitu vašich podnikatelských výsledků. Propojování a práce s komunitou je klíč k dlouhodobé prosperitě vašich aktivit jako trenéra, kouče nebo výživového poradce. 

Na co se můžete těšit?

  • Jak identifikovat hlavní představitele vaší aktuální “ne-organizované” komunity
  • jak využít a pracovat s hlavními představiteli vaší budoucí komunity tak, aby přispěli k jejímu růstu a zvětšování - vytvoříte si svoji organizovanou komunitu
  • Koncept “COMMUNITY FIRST” - na to, aby tvoje služba byla úspěšná a prodávala, nepotřebuje být tvůj produkt dokonalý - strategie a taktika jak, prodávat ještě předtím než váš produkt bude uveřejněný k prodeji.
  • Práce s komunitou v online světě pro 2 nejběžnější modely podnikání: 1) Poskytujete individuální služby 2) Poskytujete skupinové programy
  • Jak nastavit prodejní model v kontextu komunity a jak vám komunita pomůže vaše služby prodávat

Webinářem vás bude provázet Radana, zakladetelka projektu Wellspace. Wellspace je on-line aplikace, která pomáhá trenérům, koučům a terapeutům ke spokojenější klientele. Pohlídá za vás termíny, udrží pořádek v rezervacích a nakopne marketing. Wellspace vám přinese nadšené zákazníky, jistotu a podporu pro další růst.  Krom jiného mají oba přednášející víc jak 10 let zkušeností s online marketingem, prodejem služeb, zákaznickými strategiemi a se zdravým nastavením podnikatelským mindsetem. Jejich radostí je taktéž tvořit vzdělávací obsah ne jen v podobě webinářů, ale i podcastů pro všechny fitness trenéry, kouče a terapeuty. Jejich podcast přináší rady, rozhovory a tipy k (nejen) on-line podnikání. 

Jak to bude probíhat? 

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome. 

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, které jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomů. Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři,  vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář. 

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti.

Čas konání:  17:00

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.