2500,- Kč
Zkušení lektoři
Skripta a certifikát
Olympijské vzpírání - level 2
garant: Mgr. František Vostal

Vzpírání je olympijská disciplína, se kterou se stále více setkáváme v našich fitness clubech a fitness centrech. Pojďme se společně naučit správné technické provedení či vylepšit stávající techniku.

Přicházíme s unikátní možností se věnovat problematice vzpírání do hloubky. Olympijské vzpírání je rozděleno na tři úrovně (levely). Pro začátečníky doporučujeme absolvovat všechyn tři levely, pro zkušené vzpěrače je pak nasnadě vybrat si pouze takový level, který odpovídá přesně tomu, co potřebujete pro svoji vzpěračskou či trenérskou praxi.

V případě zakoupení všech tří levelů Olympijského vzpírání pro vás máme zvýhodněnou cenu 5 500 Kč za celek. Máte-li o tuto nabídku zájem, kontaktujte nás e-mailem: urbankova@fitnessinstitut.cz


Level 2 - v tomto navazujícím kurzu si představíme nejčastější chyby v průběhu trhu nebo nadhozu. Objasníme si vznik těchto chyb a následně si vysvětlíme postup, jak je odstranit, tak abychom byli technicky co nejefektivnější. Rozšíříme zásobník o varianty závodních cviků, které nám pomohou technicky zlepšit trh a nadhoz a zvýšit maximální zvednutou váhu na ně.

CO JE OBSAHEM

Teoretická část: terminologie závodních cviků a jejich variací

Technické chyby v průběhu trhu a nadhozu

  • Účel těchto variací
  • Využití v tréninku vzpírání
  • Odstranění chyb pomocí variací závodních cviků

Praktická část: nácvik variací vzpěračských cviků (př. variací: trh z visu, trh od boků, pauzované trhy, spády pod činku atd.).

Na vybraných účastnících praktická ukázka využití variací vzpěračských

LEKTOREM DNE JE...

... Mgr. František Vostal, silově-kondiční trenér. Specializuje se na silové a kondiční tréninky, vzpěračské tréninky a pohybovou nápravu pro sportovce. Klade důraz na individualitu, funkční přístup, techniku a mechaniku pohybu.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Level 2 je vytvořen pro atlety, kteří mají znalosti z kurzu Olympijské vzpírání - level 1 či pro ty, kteří touto úrovní vzdělání prošli. Důležité je chápat souvislosti a vědět, jak na sebe jednotlivé oblasti navazují. Dále jsou vítáni také vzpěrači a crossfiteři, kteří chtějí více do hloubky pochopit vzpěračský dvojboj či zefektivnit své cviky a dosáhnout maximálních výkonů. 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

  • BRNO - CrossFit NewPark, Heršpická 6
  • PRAHA - VT Gym, Mladoboleslavská 347, Praha-Kbely - budova č. 1, vchod č. 2, suterén

Čas konání: 

  • BRNO - 9.00-16.00 hod., během semináře je obědová pauza
  • PRAHA - 10.00-17.00 hod., během semináře je obědová pauza 

Kapacita: 15 osob

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 


JAK TO U NÁS VYPADÁ

Fotografie z již proběhlých kurzů najdete zde.

 

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.