500,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář
Pánevní dno
garant: Mgr. Klára Vomáčková
U vás doma

Pánevní dno -  tušíme, že ho máme, ale často nevíme k čemu slouží a jak se projevují jeho potíže. Na webináři propojíme pánevní dno s hlubokým stabilizačním systémem i mobilitou. Budeme se věnovat teorii, ale vyzkoušíme si i něco prakticky.

Webinář: Pánevní dno

Pánevní dno -  tušíme, že ho máme, ale často nevíme k čemu slouží a jak se projevují jeho potíže. Na webináři propojíme pánevní dno s hlubokým stabilizačním systémem i mobilitou. Budeme se věnovat teorii, ale vyzkoušíme si i něco prakticky.

Pánevní dno je součástí každého z nás a i přesto na něj zapomínáme. Na kurzu se dozvíte, co pánevní dno tvoří, na co jej máme a jak s nním správně pracovat. Uvedeme si rizika a nejčastější potíže, které oblast pánevního dna provázejí. Je nutné vědět, že pánevní dno není bodem našich myšlenek pouze v období těhotenství, ale naopak ve všech fázích života.

Na co se můžete těšit? 

  • anatomie, fyziologie pánevního dna
  • jaká je jeho funkce
  • propojení pánevního dna s dalšími systémy
  • nejčastější potíže a jejich řešení
  • možnosti nápravy potíží
  • přístupy k tréninku pánevního dna
  • dotazy a diskuze

Webinářem Vás provází Mgr. et Bc. Klára Vomáčková (Kaňová), fyzioterapeutka a trenérka ve Fit and Tasty, doktorant v oboru kinantropologie a vyučuje na fakultě sportovních studií.

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Tento webinář se bude konat 04.05. od 16.00 hodin
Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají 04. 05. ve 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti  

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.