2000,- Kč
Skripta
Certifikát o absolvování
Kvalifikovaní lektoři
Pánevní dno
garant: Mgr. et Bc. Klára Vomáčková
06.11.2021

AKTUÁLNÍ INFORMACE Z KARANTÉNNÍ DOBY: Termín z období březen-červen se bude přesouvat do druhé poloviny roku. Děkujeme za pochopení a vaši přízeň.

Za bolestmi zad nebo nohou, potížemi s kyčlemi, bolestivou menstruací, diskomfortem při pohlavním styku nebo inkontinencí se může skrývat právě dysbalance v oblasti pánevního dna. Není to jen záležitostí žen, ale týká se i mužů. Možná jste už slyšeli i pojem diastáza. Netýká se jen žen po porodu. Pokud sportujete tak by vás mělo zajímat správné zapojení břišních svalů a dech. 

CO JE OBSAHEM

Pánevní dno je součástí každého z nás a i přesto na něj zapomínáme. Na kurzu se dozvíte, co pánevní dno tvoří, na co jej máme a jak s nním správně pracovat. Uvedeme si rizika a nejčastější potíže, které oblast pánevního dna provázejí. Je nutné vědět, že pánevní dno není bodem našich myšlenek pouze v období těhotenství, ale naopak ve všech fázích života.
Jak to vlastně všechno funguje a vypadá a proč bychom měli při dřepu pracovat a i s touto částí těla? To vše si podrobně probereme. Den bude rozdělen na dvě hlavní části, a to teoretickou a praktickou.
S sebou si odnesete skripta, dostanete, anatomický model na ukázku, zásobník praktických cviků a spoustu nových poznatků. 

Obsah semináře v bodech:

 • definování pojmu pánevní dno - anatomie, fyziologie, funkce
 • nejčastější rizika, potíže
 • aktivace pánevního dna
 • aplikace do sportovního prostředí...

LEKTOREM DNE JE...

... Mgr. et Bc. Klára Vomáčková (Kaňová), fyzioterapeutka a trenérka ve Fit and Tasty, doktorant v oboru kinantropologie a vyučuje na fakultě sportovních studií.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Seminář je určen pro každého, kdo se zajímá o své tělo a rád by zjistil více o problematice hluboce uložených svalů pánevního dna. Vítání jsou trenéři, aktivní sportovci, ženy i muži bez rozdílu věku. 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

 • BRNO - CrossFit NewPark, Heršpická 6 
 • PRAHA - VT Gym, Mladoboleslavská 347, Praha-Kbely - budova č. 1, vchod č. 2, suterén
 • OSTRAVA - Individual.Fitness, 28. října 3346/91
 • BRATISLAVA - Joy Zone, Fedinova 1129/7
 • UHERSKÉ HRADIŠTĚ -  Bushido Gym, Průmyslová 712

Čas konání: 

 • BRNO - 9.00-16.00 hod., během semináře je obědová pauza 
 • PRAHA - 9.30-16.30 hod., během semináře je obědová pauza 
 • OSTRAVA - 10.30-17.30 hod., během semináře je obědová pauza
 • BRATISLAVA - 9.00-16.00 hod., během semináře je obědová pauza
 • UHERSKÉ HRADIŠTĚ - 9.00-16.00 hod., během semináře je obědová pauza

Kapacita: 15 osob

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 

 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
06.11.2021 6 h CrossFit NewPark, Brno 2000,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz