2500,- Kč
Zkušený lektor
Praktické znalosti, nácviky
Certifikát o absolvování kurzu
Pevné základy silového tréninku
garant: Bc. Šimon Bellovič
15.10.2022

Všichni musí dřepovat, pokud chtějí mít vyvinuté kvadricepsy. Kolena nesmí přes špičku. Nepodkládejte paty, je to hloupost. Mrtvý tah je základ pro hmotu. Během správného dřepu musíš jít až “zadkem na zem”. Tyto a další mýty, nebo řekněme konstrukce, které nás zbytečně limitují, si společně probereme na tomto praktickém kurzu.

Hlavním výstupem kurzu bude pochopení základních aspektů vhodné techniky a volba optimální variace základních pohybových vzorů. A co bude “diktovat” toto optimum? Individualita ve stavbě těla, v konkrétních cílech a reálných možnostech vašich, nebo vašich svěřenců.

LEKTOREM DNE JE...

... Bc. Šimon Bellovič, závodník v klasické kulturistice, absolvent oboru Regenerace a výživa ve sportu (Masarykova univerzita), trenér běžné populace, závodníků ve fitness kategoriích a sportovců různých odvětví. Zaměřuje se na hypertrofii a sportovní výživu. 

OSNOVA SEMINÁŘE

  • Kyčelní ohyb (mrtvý tah a jeho variace)
  • Dřep (a jeho variace)
  • Vertikální tlak (tlaky nad hlavu a jejich variace)
  • Vertikální tah (shyby, stahování horní kladky a jejich variace)
  • Horizontální tlak (bench press a další variace)
  • Hozirontální tah (přítahy činky v předklonu a další variace)

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

  • BRNO - CrossFit NewPark, Heršpická 6 
  • PRAHA - VT Gym, Mladoboleslavská 347, Praha-Kbely - budova č. 1, vchod č. 2, suterén

Čas konání: 

  • BRNO - 9.00-16.00 hod., během semináře je obědová pauza 
  • PRAHA - 10.00-17.00 hod., během semináře je obědová pauza

Kapacita: 15 osob

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci volně pohybovat/cvičit, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness center.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
15.10.2022 6 h CrossFit NewPark, Brno 2500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz