300,- Kč
Marketing
Podnikání
Zkušený lektor
PODNIKÁNÍ A MARKETING
VE FITNESS
garant: Karel Jarušek
A-Sport Hotel Brno

Prosadit se v podnikatelské sféře není nic snadného. Úspěšní lidé by mohli vyprávět. Prosadit se v "přeplněném" sportu, jakým je fitness, a to ještě jako byznysmen, je možná ještě horší. Právě proto jsme pro vás připravili seminář, který má začínajícím i pokročilým podnikatelům, trenérům a poradcům ve fitness sektoru pomoci nastavit a nastolit novou cestu za úspěšným podnikáním. Najděte s námi, s Fit Academy a hlavně lektorem Karlem Jaruškem, ty ideální nástroje vašeho podnikatelského úspěchu v praktickém tříhodinovém semináři. 

 

CO SE NA SEMINÁŘI DOZVÍTE?

Trh trenérských fitness služeb nabízí v podstatě dvě skupiny trenérů: první skupina trenérů hledá dostatek klientely, zatímco druhá jí má hodně, ale chybí jí vlastní motivace a směr kam dál. Workshop ukáže cesty, jak nejen získat více klientů, ale také více času pro sebe a větší motivaci pro klienty. I o tom je totiž marketing a prodej osobních tréninků.

OBSAH SEMINÁŘE?

  • Osobních trenérů je dnes hodně, kde ale brát klienty? Způsoby získávání klientů, správné cílení na vybranou cílovou skupinu a nejvhodnější forma propagace.
  • Cena a její nastavení. Správné nastavení ceny není často o velikosti města nebo fitka, ale o hodnotě poskytovaných služeb. Jak se dostat na odpovídající hodnotu?
  • Kvalita vs. kvantita. Vyplatí se hodně klientů za málo peněz, nebo pár klientů za hodně peněz. Odpověď je jasná, ale jak toho dosáhnout a jak správně nastavit cenu svých služeb?
  • Semi-privátní lekce, způsob zvýšení příjmů a přidání zábavy do tréninku.
  • Stále ještě klienti platí jednorázově nebo za balíčky tréninků? A jak to udělat zcela jinak, aby to motivovalo trenéra i klienta?
  • Klient potřebuje motivaci, trenér potřebuje mít správnou zpětnou vazbu. Aneb jak využít jednoduché návody pro získání zpětné vazby a klienta udržet déle.

CO SI ZE SEMINÁŘE ODNESETE?

Velké množství informací i schopnost upravit si vlastní podnikání a marketing směrem k lepší nabídce služeb a většímu počtu klientů. 

KDO MĚ BUDE KURZEM PROVÁDĚT?

Karel Jarušek - tvůrce programu Fit Academy a ředitel České komory fitness, dlouholetý marketér, obchodník, s více jak 14letou praxí na různých pozicích ve fitness branži, od osobního trenéra až po club managera, který pomáhá osobním trenérům a fit podnikatelům dělat jejich podnikání jinak a lépe. Je také šéfredaktorem časopisu o fitness podnikání Fitness Business a z pozice ředitele vede Českou komoru fitness.
 

KDE A KDY MOHU SEMINÁŘ ABSOLVOVAT?

Seminář probíhá od 16.00 do 19.00 hod., v konferenčních prostorech tradičního A-Sport Hotel Brno, Vodova 108.

 

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.