500,- Kč
Profesionální lektoři
Praktické informace
Certifikát
Vědecky podložená fakta
Z pohodlí domova
Webinář:
Poruchy příjmu potravy
garant: MUDr. Alina Kulakovská
U vás doma

V této sérii tří webinářů (Duševní zdraví, Úzkost a stres, Poruchy příjmu potravy) se s lékařkou psychiatrie Alinou Kulakovskou nejprve podíváme na nejčastější mentální poruchy, kterým a jak můžeme předcházet, jak pečovat o své duševní zdraví a jak jednat s člověkem s duševní poruchou. Poté se blíže zaměříme na úzkostné poruchy (panické ataky, OCD, generalizovanou úzkostnou poruchu, atd.), jak vznikají, a jak je lze úspěšně řešit a předcházet jim. Zmíněn bude také stres, jeho spojitost s úzkostí a eliminace distresu ze života. V posledním třetím webináři si více přiblížíme Poruchy příjmu potravy nejen teoreticky ale také pomocí kazuistik, s náhledem jak komunikovat s klientem/blízkou osobou trpící poruchou příjmu potravy. 

Alina klade důraz na bezpečný prostor pro Vaše dotazy a snaží se webinář přizpůsobovat především tomu, co Vás samotné zajímá. Aktivita během přednášky je obzvláště vítaná!

Webinář: Poruchy příjmu potravy

Co bude obsahem? 

  • Teorie jednotlivých poruch
  • Psychiatrické přístupy
  • Psychoterapeutické přístupy
  • Kazuistiky
  • Komunikace s osobou s PPP

Webinář vede lékařka psychiatrie Alina Kulakovská, která klade důraz také na bezpečný prostor pro Vaše dotazy a především co Vás samotné zajímá, aby společně strávený čas byl pro Vás co největším přínosem.

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Kapacita webináře je 100 osob. Registrace se uzavírají v den konání webináře v 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po webináři vám zašleme certifikát. 

Čas konání:  

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.