500,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář
Pozitivní inteligence jako cesta k růstu
garant: Ing. Dagmar Kožinová
U vás doma

Webinář: Pozitivní inteligence jako cesta k růstu

Žijeme v době, kdy je téměř všechno možné. Po očku sledujeme svůj život a srovnáváme ho s životy ostatních. Někdy máme pocit, že jiní lidé mají jednoduše lepší život. Víc se jim daří, jsou spokojenější, možná i víc vydělávají, mají lepší vztahy, dosahují různých cílů. Málokdy se však zastavíme a uvědomíme si, že i my můžeme žít mnohem radostněji.

Cílem kurzu je objevit svoje vlastní vnitřní bloky, které způsobují blokaci radosti, hojnosti či jiné vnitřní spokojenosti. Jediné, co můžeme skutečně ovlivnit, je naše vlastní hlava a myšlenky. A ty jsou skutečně odpovědné za naše pocity, rozhodnutí a jednání.

Na co se můžete těšit? 

  • Uvědomění si, že život máte ve svých rukou.
  • Poznání vašich vlastních nastavení a sabotérů, kteří blokují váš život.
  • Změnu v přístupu k práci, vztahům i životu.
  • Pozvání moudré části sebe do běžného denního provozu.
Webinářem vás provází Ing. Dagmar Kožinová, vystudovala ekonomii a řadu let působila jako manažerka obchodních týmů. V současnosti se věnuje poradenství v oblasti obchodu a marketingu a také osobnímu rozvoji. Díky studiu psychologie jsou jí blízká témata z této oblasti. Je koučkou, lektorkou a mentorkou v otázkách týkajících se ženství, vztaku k ženské proměnlivosti, sebepřijetí a sebelásky. Autorka projektu www.zenskecykly.cz.

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Tento webinář se bude konat 14. 5. v čase 15.-19.00 hod.
Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají 14. 5. ve 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti.

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.