1000,- Kč
Zkušený lektor
Pozitivní psychologie
garant: Ing. Dagmar Kožinová
23.2.2019

Žijeme v době, kdy je téměř všechno možné. Po očku sledujeme svůj život a srovnáváme ho s životy ostatních. Někdy máme pocit, že jiní lidé mají jednoduše lepší život. Víc se jim daří, jsou spokojenější, možná i více vydělávají, mají lepší vztahy, dosahují svých cílů. Díky sociálním médiím můžeme cizí úspěchy pozorovat téměř každý den. Možná je na čase se zastavit a uvědomit si, že tak můžeme žít i my. Můžeme objevit své vnitřní bloky, které nám blokují radost ze života. jediné, co můžeme skutečně ovlivnit, je naše vlastní hlava a myšlenky.

CO SI ZE SEMINÁŘE ODNESETE

Seminář pro vás bude speciálním dnem, ve kterém se podíváme na náš život novým pohledem. Bude to zastavení a zamyšlení se nad vlastním životem a naučenými stereotypy. Zažijete na vlastní kůži několik praktických technik, jak můžete svůj život obohatit a přes zažité těžké chvíle prožívat více radosti, spokojenosti a štěstí. 

Mnoho z nás se zaměřuje na negativní aspekty života, na problémy, vlastní nedostatky, slabé stránky, na budoucnost. Díky interaktivním cvičením můžete své nastavení změnit a začít se vědomě radovat z prožitých chvil a užívat si více přítomnosti. Můžete tak do života dostat nejenom více radosti, ale i smyslu, důvěry a posílit svoji vlastní odolnost.

LEKTOREM DNE JE...

... Ing. Dagmar Kožinová, vystudovala ekonomii a řadu let působila jako manažerka obchodních týmů. V současnosti se věnuje poradenství v oblasti obchodu a marketingu a také osobnímu rozvoji. Díky studiu psychologie jsou jí blízká témata z této oblasti. Je koučkou, lektorkou a mentorkou v otázkách týkajících se ženství, vztaku k ženské proměnlivosti, sebepřijetí a sebelásky. Autorka projektu www.zenskecykly.cz.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

  • BRNO - Impact HUB, Cyrilská 7

Čas konání: 

  • BRNO - 9.00-13.00 hod., během semináře je krátká pauza

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
23.2.2019 4 h Impact HUB Brno 1000,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz