450,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based výživa
Praktické informace
Vědecky podložená fakta
Z pohodlí domova
Webinář:
Výživa a prevence nádorových onemocnění
garant: Mgr. Petr Loskot
U vás doma

Výživa je zásadním činitelem našeho zdraví. To platí i ve vztahu k nádorovým onemocnění, kde je výživa preventivním činitelem rozvoje. Jak se stravovat, abychom byli zdravější? Webinář pro vás připravil Mgr. Petr Loskot. 

Webinář: Výživa v prevenci nádorových onemocnění

Onkologická, nádorová, zhoubná onemocnění nebo také rakovina. Těchto několik slovních spojení se stejným významem vyjadřující širokou a hlavně různorodou skupinu chorob, které jsou charakterizovány nekontrolovatelným dělením našich vlastních tělních buněk. Ty svým postupným růstem tvoří nádor a vzdálená ložiska nádoru (metastázy), které posléze začínají ohrožovat celkové zdraví i život takto postiženého jedince. Výživa je zásadní prevencí před rozvojem nádorových onemocnění. Platí zde zásadní pravidla, která mohou riziko významně snížit. S nimi vás seznámí vědecký pracovník LF Masarykovy univerzity v Brně Mgr. Petr Loskot. 

Na co se můžete těšit?

  • Vývoj počtu nádorových onemocnění v ČR
  • Nejčastější nádory u mužů a žen v české populaci
  • Prokázané karcinogeny v naší výživě a našem životním prostředí
  • Způsobují "éčka" ve výživě rakovinu?
  • Rizikové aspekty životního stylu pro vznik nádorů
  • Jednotlivé nejčastější nádory a rizikové a protektivní faktory ve výživě

Lektorem dne je Mgr. Petr Loskot - vědecký pracovník MU

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Tento webinář probíhá ve středu 22. 4. od 15.00 do 18.00
Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají 22. 4. ve 6.00 nebo po naplnění kapacity.

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.