500,- Kč
Profesionální lektoři
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář
Psychologie motivace, disciplíny a vůle
garant: Bc. Petr Mutinský
05.1.2022
U vás doma

Webinář: Psychologie motivace, disciplíny a vůle

Chcete pracovat na nových věcech a získat novou energii, další drive, ale nevíte, kde a s čím začít? Tímto webinářem vás provede Bc. Petr Mutinský, magisterský student oboru Psychologie na FF UK, certifikovaný life kouč, trenér a výživovým poradce. Webinář je koncipován takovým způsobem, aby vám sloužil jako komplexní návod pro vás samotné nebo vaše klienty.

Na co se můžete těšit? 

Co dělat, pokud postrádáte motivaci? Jak posilovat svou vůli? Jak disciplína může pomáhat, ale i škodit? Společně se zaměříme na to, jak se vymanit ze zaběhlých stereotypů a začít postupně měnit svůj život, krok po kroku.

  • Pochopení jednotlivých psychologických aspektů
  • Proč je pro nás trénink vůle tak důležitý? Jaké metody pomáhají? Proč jsou
  • pro nás určité věci tak náročné?
  • Vysvětlení jednotlivých motivů a motivačních sil
  • Co vede ke zvyšování, nebo naopak snižování výkonu
  • Jak chápat a kultivovat vůli
  • Efektivnější myšlení a přístup ohledně jednotlivých úkolů
  • Nastavení si priorit, cílů a vizí
  • Vnitřní vs vnější motivace, síla prostředí a zpětné vazby

Lektorem dne je Bc. Petr Mutinský, trenér kalistheniky, fitness, atletiky a lektor Vinyasa jógy a QiGongu, který působí jako odborník na pohybové aktivity a zdravý životní styl a absolvent studia oboru psychologie na FF UK.

Jak to bude probíhat? 

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome. 

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, které jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomů. Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři,  vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář. 

Tento webinář se bude konat 5.1. od 17.00 hodin
Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají 5.1. ve 9.00 nebo po naplnění kapacity.

Po skončení webináře obdržíte certifikát o účasti 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
05.1.2022 3 h U vás doma 500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz