500,- Kč
Odborný seminář
Zkušený lektor
Praktické informace
Motivace
Psychika
PSYCHOLOGIE VÝKONU
VE FITNESS
garant: Milan Studnička
Victory fitness Praha

Psychologie je velmi důležitou součástí aktuálního výkonu a výkonnosti, a to nejen ve fitness, ale i ve sportu nebo v běžném životě. Zlepšení vlastní psychiky, její harmonizace a koučink jsou jedním z nejdůležitějích cílů, kterých bychom se měli ve sportu snažit dosáhnout. 

CO SE NA SEMINÁŘI DOZVÍTE?

V podání odborníka a psychologa spolupracujícího a předášejícího pro Český olympijský výbor  - Milana Studničky poodhalíme, jak pracovat se svojí myslí v návaznosti na zlepšení výkonu, zvládnutí předsoutěžního stresu, jak nám může vrcholový sport ublížit a jak se vyhnout neúspěchu. 

OBSAH SEMINÁŘE?

  • Jak se výkonnostně posunout / psychologie výkonu
  • Jak zvládnout soutěžní stres
  • Jak zklidnit mysl během diety
  • Jak se vyrovnat s neúspěchem
  • Jak nebýt otrokem výkonu
  • Techniky práce s vlastní myslí
  • V čem ženám ubližuje vrcholový sport
  • Jak se dostat do trvalé životní radosti

CO SI ZE SEMINÁŘE ODNESETE?

Mimo velkého množství informací i schopnosti upravit si vlastní psychické naladění pro sportovní výkon najdete cestu nebo motivaci k tomu, jak se dále zlepšovat, jak se zbavit předstartovních stavů a jak nastavit svoji mysl směrem k lepší výkonnosti a úspěchu. 

KDO MĚ BUDE KURZEM PROVÁDĚT?

Milan Studnička - Milan reprezentoval ČR na Zimních Olympijských hrách v Salt Lake City 2002 v jízdě na bobech, má řadu medailí z mistrovství ČR (v 6 různých sportech), má medaile i z ME i MS. V roce 2002 dokončil magisterské jednooborové studium na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, v roce 2005 dokončil program celoživotního vzdělávání na Filozofické fakultě Univerzity Palackého a stal se kvalifikovaným lektorem vzdělávání dospělých v ČR a SR. V roce 2014 dokončil magisterské studium psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého. Mimo jiné je účastníkem pětiletého daseinsanalytického sebezkušenostního psychoterapeutického výcviku a rovněž absolvoval celou řadu vzdělávacích kurzů zaměřených na komunikaci, koučink a osobní rozvoj. Od roku 2000 se věnuje obchodní činnosti, od roku 2005 se zabývá koučováním a vzděláváním dospělých, od roku 2014 se věnuje rovněž poradenské a psychoterapeutické praxi.

Přednáší pro Český olympijský výbor a vzdělává trenéry v tom, jak rozdílně přistupovat k chlapečkům a holčičkám během tréninku přípravek a žákovských kategorií. 

KDE A KDY MOHU SEMINÁŘ ABSOLVOVAT?

Seminář probíhá od 16.00 do 19.00 hod., ve Victory Fitness, Křesomyslova 17. 

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.