1000,- Kč
Kvalifikovaný kouč
Praktické nácviky
Psychosomatika:
vliv psychiky na zdraví
garant: Bc. Martina Kulichová
07.11.2020

AKTUÁLNÍ INFORMACE Z KARANTÉNNÍ DOBY: Termín z období březen-červen se bude přesouvat do druhé poloviny roku. Děkujeme za pochopení a vaši přízeň.

Dnešní doba bývá označována jako „doba blahobytu“. Žijeme v nějvětším blahobytu, jaký kdy na zemi byl a přeci je nám to často málo. Máme pocit, že bychom měli pracovat více, že bychom měli vydělávat více peněz, že bychom si měli kupovat více věcí, že bychom měli být lepší, že bychom měli usilovat o jakousi dokonalost, měnit svá těla pomocí plastických operací apod. Srovnáváme se s ostatními. A co je nejhorší. Vidíme tu pomyslnou „dokonalost“ u našich vzorů na sociálních sítích. Potom se cítíme méněcenní. Zbytečně se shazujeme, protože máme pocit, že ti, co žijí na druhé straně sítě, jsou prostě lepší. V důsledku shonu, stresu, tlaku, vysokých nároků, nedostatku volného času, odpočinku a klidu vyvěrají na povrch různá psychosomatická onemocnění.Existuje jen jediný lék na dnešní „psychosomatické důsledky“, a tím je vnitřní klid, stabilita a uvolnění.

CO JE OBSAHEM

V průběhu celého semináře si budeme povídat o dnešní době, co nám nabízí a co nám bere. Proč někteří lidé nezvládají nápor povinností a někteří vytrvají. Proč si začínáme více klást otázky typu: Co bych měl/a dělat, aby mě to bavilo. Čím se mám živit. Kdo jsem. Co si vlastně v životě přeji. A proč začínáme měnit hodnoty našich životů. Proč někomu stále záleží na hmotných statcích a někomu to už nestačí a hledá štěstí někde jinde. Zjistíme, jak se uzemnit a začít jednat s klidnou hlavou. Jak se vyrovnat se stresem, úzkostí a všemi těmito novodobými strašáky, které nás omezují a paralyzují. 

Obsah semináře v bodech:

 • úvod do koučinku
 • psychosomatika a její vliv na tělo
 • co je emoční tuk
 • paradox volby
 • to, jak myslím, to jsem
 • výstup z komfortní zóny
 • vše, co se vám děje, jste si přitáhli do života sami
 • změňte to, co změnit chcete a odstřihněte to, co vám neslouží
 • čeho lidé před smrtí litují
 • techniky pro uvolnění a zvládání stresu

LEKTOREM DNE JE...

... terapeutka, koučka a mentorka Bc. Martina Kulichová. Vystudovala školu koučů PURE MIND. Ve své praxi učí klienty, jak mít znovu rádi sami sebe, jak zvýšit sebevědomí a sebehodnotu. Podle jejích slov je motivace a podpora to, co člověk v jistých životních situacích potřebuje, aby se cítil volný a svobodný. Mimo terapii pracuje také jako trenérka v Olympia fitness Praha. 

KOHO RÁDI UVIDÍME

Všechny, koho zajímá osobní rozvoj, koučink a ožehavá témata dnešní doby, která zní: Jak být šťastný. Jak být bohatý. Jak být zdravý. Jak být sebevědomý a sám sebou. A seminář je také pro všechny, kteří se chtějí zastavit a oddychnout.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

 • PRAHA -Impact HUB, Drtinova 557/10
 • BRNO - Impact HUB, Cyrilská 7 

Čas konání: 

 • PRAHA - 9.00-12.00 hod., během semináře je krátká pauza
 • BRNO -  9.00-12.00 hod., během semináře je krátká pauza

Kapacita: 20 osob

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 6 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 


Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
07.11.2020 6 h Joy Zone, Bratislava 1000,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz