450,- Kč
Profesionální lektoři
Psychosomatika
Emoce a psychika
Zdraví a vliv psychiky
Webinář:
Psychosomatika a zdraví
garant: Bc. Martina Kulichová
U vás doma

Dnešní doba bývá označována jako „doba blahobytu“. Žijeme v největším blahobytu, jaký kdy na zemi byl a přeci je nám to často málo. Máme pocit, že bychom měli pracovat více, že bychom měli vydělávat více peněz, že bychom si měli kupovat více věcí, že bychom měli být lepší, že bychom měli usilovat o jakousi dokonalost, měnit svá těla pomocí plastických operací apod. Srovnáváme se s ostatními. A co je nejhorší. Vidíme tu pomyslnou „dokonalost“ u našich vzorů na sociálních sítích. Potom se cítíme méněcenní. Zbytečně se shazujeme, protože máme pocit, že ti, co žijí na druhé straně sítě, jsou prostě lepší. V důsledku shonu, stresu, tlaku, vysokých nároků, nedostatku volného času, odpočinku a klidu vyvěrají na povrch různá psychosomatická onemocnění.Existuje jen jediný lék na dnešní „psychosomatické důsledky“, a tím je vnitřní klid, stabilita a uvolnění.

Webinář: Psychosomatika a zdraví 

V průběhu celého semináře si budeme povídat o dnešní době, co nám nabízí a co nám bere. Proč někteří lidé nezvládají nápor povinností a někteří vytrvají. Proč si začínáme více klást otázky typu: Co bych měl/a dělat, aby mě to bavilo. Čím se mám živit. Kdo jsem. Co si vlastně v životě přeji. A proč začínáme měnit hodnoty našich životů. Proč někomu stále záleží na hmotných statcích a někomu to už nestačí a hledá štěstí někde jinde. Zjistíme, jak se uzemnit a začít jednat s klidnou hlavou. Jak se vyrovnat se stresem, úzkostí a všemi těmito novodobými strašáky, které nás omezují a paralyzují. 

Obsah semináře v bodech

  • úvod do koučinku
  • psychosomatika a její vliv na tělo
  • co je emoční tuk
  • paradox volby
  • to, jak myslím, to jsem
  • výstup z komfortní zóny
  • vše, co se vám děje, jste si přitáhli do života sami
  • změňte to, co změnit chcete a odstřihněte to, co vám neslouží
  • čeho lidé před smrtí litují
  • techniky pro uvolnění a zvládání stresu

Lektorem dne je terapeutka, koučka a mentorka Bc. Martina Kulichová. Vystudovala školu koučů PURE MIND. Ve své praxi učí klienty, jak mít znovu rádi sami sebe, jak zvýšit sebevědomí a sebehodnotu. Podle jejích slov je motivace a podpora to, co člověk v jistých životních situacích potřebuje, aby se cítil volný a svobodný. Mimo terapii pracuje také jako trenérka v Olympia fitness Praha.

 Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Tento webinář probíhá v sobotu 2. 5. od 9.00 do 12.00 hod.
Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají 1. 5. do 20.00 hod. nebo po naplnění kapacity.

 

Rezervace do kurzu

Kurz nemá vypsán žádný termín.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište nám pro předrezevaci na info@fitnessinstitut.cz.