500,- Kč
Profesionální lektoři
Evidence based
Certifikát
Praktické informace
Z pohodlí domova
Webinář:
Rizika nedostatečného příjmu energie ve sportu
garant: Mgr. Petr Loskot
06.1.2022
U vás doma

Ať už sportujete vrcholově, nebo jen rekreačně, pro váš optimální výkon i zdraví je potřeba přijímat dostatečné množství energie. Pokud dlouhodobě přijímáte nedostatečné množství energie, může to vést k celé řadě zdravotních obtíží a logicky i k propadu výkonnosti. U žen a dívek to často může znamenat např. ohrožení menstruačního cyklu, snížení kostní hustoty a vyšší riziko zlomenin, u mužů snížení hladin testosteronu nebo nevýhodné podmínky pro budování svalové hmoty. Prevencí těchto nepříjemných dopadů je přijímat dostatečné množství energie. No a jak že si ji správně spočítat? Právě to bude jedním z hlavních bodů tohoto webináře.

Webinář: Rizika nedostatečného příjmu energie ve sportu

Obsah semináře v bodech

  • Jak co nejpřesněji odhadnout energetický výdej?
  • Co je to energetická dostupnost a proč bychom ji měli znát?
  • Výpočet bezpečné a rizikové energetické dostupnosti ve sportu
  • Nejčastější důvody nízké energetické dostupnosti, aneb kdo je ohrožen nejvíce?
  • Projevy a rizika nízké energetické dostupnosti u žen i mužů
  • Jak řešit nízkou energetickou dostupnost?
Lektorem je Mgr. Petr Loskot - vystudoval obor Nutriční terapeut na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity (2011-2016), kde nadále působí jako doktorand v oboru Hygiena, epidemiologie a preventivní lékařství. Zde se také věnuje pedagogické činnosti v předmětech Výživa ve sportu nebo Obezitologie aj. Dlouhé roky (2017-2021) působil v Aktinu jako redaktor, šéfredaktor a tvůrce receptur doplňků stravy. Nyní pracuje ve společnosti GymBeam, kde navrhuje složení doplňků výživy a funkčních potravin.
 

Jak to bude probíhat?

Na webinář není třeba si nic instalovat, plně postačí váš webový prohlížeč. Webinář je funkční na počítači, tabletu i mobilu. Ze zkušenosti nejlépe funguje v prostředí Google chrome.

Před webinářem všem registrovaným pošleme odkaz na vstup do místnosti. Ten po vás bude vyžadovat mail a jméno shodné s tím, ktteré jste zadali do registrací na našich stránkách. Po zadání a potvrzení se dostanete do prostředí ClickMeeting a samotného webináře resp. "waiting roomu". Zde vidíte odpočet startu semináře. Po zahájení uvidíte na velké obrazovce prezentaci k semináři, vpravo na obrazovce možnost písemné diskuze a vpravo nahoře v rámečku přednášejícího. Zapněte si tedy zvuk a již vyčkejte na pokyny přednášejícího a samotný webinář.

Tento webinář probíhá 6.1.2022 od 17.00 do 20.00 hod.
Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají 6. 1.2022 do 9.00 hod. nebo po naplnění kapacity.

 

Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
06.1.2022 3 h U vás doma 500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz