2500,- Kč
Kvalifikovaní lektoři - dva v jednom dni
Skripta
Certifikát o účasti
Rollery a měkké techniky
garant: Ďurán / Vomáčková
07.6.2020
31.10.2020

AKTUÁLNÍ INFORMACE Z KARANTÉNNÍ DOBY: Termín z období březen-červen se bude přesouvat do druhé poloviny roku. Děkujeme za pochopení a vaši přízeň.

Měkké tkáně jsou součástí každého z nás. Tvoří je kůže, podkoží, fascie, svaly, šlachy a vazy. Jejich optimální napětí, kluznost a prokrvení umožňuje pohyb ve všech rozsazích. Pokud jsou tyto tkáně stažené, objevuje se bolest a omezení rozsahu. A to vede ke změně pohybových stereotypů a následně vyššímu riziku zranění. Ukážeme si různé přístupy a techniky pro jejich ovlivnění.

CO JE OBSAHEM

Obsahem semináře je seznámení s měkkými tkáněmi těla a základní anatomií vybraných částí těla. Dále s rozdělením tkání organismu se zaměřením na měkké tkáně, s potížemi, které tyto tkáně postihují, s jejich vlivem na pohyb a celý organismus a také s možnostmi ovlivnění měkkých tkání.

V dopolední část a část odpoledne je věnovaná teorii měkkých tkání a jejich přímému ovlivnění pomocí různých technik (manuální, pomůcky). Větší část odpoledního bloku bude věnovaná využití rollerů právě k ovlivnění měkkých technik.

Obsah semináře v bodech:

 • teoretické poznatky
 • základy anatomie vybraných partií
 • metodika rolování
 • možnosti ovlivnění měkkých tkání
 • praktická část - manuální techniky ovlivnění měkkých tkání, využití pomůcek (míčky, peanuty, ježci, flossing), praxe rolování

LEKTORY DNE JSOU...

... Tomáš Ďurán, pohybový terapeut s několikaletou praxí jako lektor Fitness Institut a kompenzační trenér a Mgr. et Bc. Klára Vomáčková (Kaňová), fyzioterapeutka a trenérka ve Fit and Tasty.

KOHO RÁDI UVIDÍME

Kurz je vhodný pro maséry a trenéry. Účastnit se však mohou všichni, kdo mají zájem si prohloubit znalosti z oblasti vybrané tematiky, kdo pracuje s rollery a chce si oživit nebo získat nové poznatky v práci s nimi. Pro účast na kurzu jsou nezbytné základní znalosti anatomie.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Místo konání: 

 • BRNO - MišMaš fitness centrum, Gajdošova 4392/7, Brno-Židenice
 • PRAHA - VT Gym, Mladoboleslavská 347, Praha-Kbely - budova č. 1, vchod č. 2, suterén
 • BRATISLAVA - Joy Zone, Fedinova 1129/7

Čas konání: 

 • BRNO - 9.00-16.00 hod., během dne je obědová pauza
 • PRAHA - 9.30-16.30 hod., během semináře je obědová pauza 
 • BRATISLAVA - 9.00-16.00 hod., během semináře je obědová pauza

Kapacita: 15 osob

S sebou doporučujeme pohodlné oblečení, vlastní míček (tenisový, golfový, měkký, lacrosový míček nebo ježek), ručník, indoorovou sportovní obuv, něco na psaní. Drobné občerstvení je možné zakoupit přímo na recepci fitness centra.

DŮLEŽITÉ: Seminář bude otevřen při naplnění minimální kapacity 10 účastníků. Změna místa konání vyhrazena. Podrobné informace obdržíte e-mailem týden před konáním semináře. 


Rezervace do kurzu

Datum Časová dotace Lokalita Cena  
07.6.2020 6 h Joy Zone, Bratislava 2500,- Kč
31.10.2020 6 h MišMaš fitness centrum, Brno 2500,- Kč

Kontaktní údaje

Vyplňte pouze v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu.

Vyplněním a odesláním své rezervace stvrzujete souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě celé částky na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (po tel. domluvě).

Platba je splatná do 7 dní od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Po doručení platby obdržíte potvrzení o zařazení mezi účastníky kurzu. V případě platby zálohy se zbylá částka doplácí v první den kurzu.


V případě jakýchkoliv dotazů nás kontakujte na info@fitnessinstitut.cz